Kauno autobusai vs Sporto manija (114:90)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ po įspūdingo trečiojo kėlinio iškovojo pergalę

2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 00:37 val., peržiūros: 1448

Pirmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno autobusų" ir svečių "Sporto manijos" ekipų. Rungtynių pradžioje šeimininkams žaidimas klostėsi šiek tiek sunkiau ir į priekį pabėgo svečių ekipos krepšininkai, tačiau vėliau "Kauno autobusai" susiėmė ir persvėrė rezultatą savo naudai. Antrojo ketvirčio antroje pusėje "Sporto manija" surengė spurtą ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, ko pasekoje po dviejų kėlinukų turėjo penkių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos tolimų metimų kruša ir įspūdinga šeimininkų ekipos atkarpa leido jiems ne tik persverti rezultatą savo pusėn, bet ir įgyti daugiau nei solidų pranašumą. Paskutiniame kėlinuke svečiai iš patirto nokdauno jau nebepakilo ir turėjo pripažinti "Kauno autobusų" pranašumą rezultatu 114:90 (27:25, 21:28, 38:13, 28:24).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau netrukus nežymiai į priekį išsiveržė svečiai, bet neilgam, nes netrukus, po sėkmingo A.Šaulio reido šeimininkai įgijo minimalų pranašumą. Kiek vėliau svečiai smeigė dar du tolimus metimus ir rezultato kreivė vėl nukrypo į svečių ekipos pusę. Į tai "Kauno autobusai" sugebėjo atsakyti sukrapštydami vos keletą taškelių, po kurių sekė dar vienas tolimas "Sporto manijos" metimas, suteikęs jiems penkių taškų persvarą. Kiek pyktelėję šeimininkai atsibudo ir sužaidė rezultatyvią atkarpą 10:2, taip perimdami iniciatyvą į savo rankas. Pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje abi komandos dar spėjo apsikeisti taikliais tolimais metimais. 27:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos apsikeitė trumpomis atkarpomis, pelnydamos po keturis taškus iš eilės, po kurių sekė dar viena sėkminga svečių ekipos atkarpa, kurios dėka jiems pavyko susigrąžinti persvarą į savo pusę. Keturių taškų skirtumas tarp komandų ilgai neišsilaikė, nes netrukus "Kauno autobusai" surengė dvi sėkmingai pasibaigusias atakas iš eilės ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau abi komandos ir vėl apsikeitė taikliais tritaškiais metimais, po kurių šeimininkų žaidėjas R.Globys surengė sėkmingą reidą po varžovų krepšiu, taip išvesdamas savo komandą į priekį, tačiau labai neilgam, nes netrukus "Sporto manija" spurtavo 0:10 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Iki ilgosios pertraukos pradžios šiek tiek geriau sužaidė šeimininkai ir truputį sušvelnino atsilikimą. 48:53.

Po ilgosios pertraukos, pačioje pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau netrukus, lyg perkūnas iš giedro dangaus iššovė šeimininkų ekipos snaiperiai ir puolimas klostėsi tiesiog idealiai. Pirmasis "Kauno autobusų "sausas" spurtas leido jiems ne tik persverti rezultatą savo pusėn, bet ir įgyti šešių taškų persvarą. Į tai "Sporto manijos" žaidėjai atsakė dviem taikliais dvitaškiais metimais iš eilės, tačiau tai buvo tik lašas jūroje palyginus su dar vienu šeimininkų komandos spurtu 21:0, po kurio skirtumas tarp komandų staigiai šoktelėjo net iki 23-ijų taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje svečiams dar pavyko nežymiai sušvelninti savo deficitą. 86:66.

Paskutinė rungtynių dalis, kaip paaiškėjo vėliau, jokių stebuklų nepateikė ir buvo tik formalumas. Pačioje šio ketvirčio pradžioje šeimininkams pavyko dar labiau padidinti skirtumą tarp komandų, tačiau šįkart "Sporto manija" nebuvo linkusi leistis būti triuškinama ir sužaidė rezultatyvią atkarpą 2:8, taip šiek tiek sumažindama savo deficitą. Kiek vėliau tarp komandų įsivyravo panašus žaidimas ir abi ekipos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau šiek tiek vėliau svečiams dar kartelį pavyko nežymiai sumažinti atsilikimą, bet "Kauno autobusai" nuolaidžiauti nesiruošė ir pačioje rungtynių pabaigoje dar surengė spurtą 11:2 ir galutinai įtvirtino savo pergalę rezultatu 114:90.

Rungtynių video ir trenerių komentarai bus pateikti video skiltyje.

"Kauno autobusai" : Andrius Aleksandrovas – 33 tšk. (5 rezult. perd.), Ridas Globys – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Arminas Šaulys – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Juozas Ramanauskas – 15 tšk. (10 atk. kam.)

"Sporto manija" : Mindaugas Mackevičius – 26 tšk., Laurynas Andrijauskas – 20 tšk., Karolis Abramavičius – 17 tšk. (9 rezult. perd.), Karolis Pupinis – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

„Kauno autobusai“ išsinešė sunkią pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 19:55 val.)„Kauno Autobusai“ laimėjo įtempto siužeto trilerį (2014 vasario 25 d., antradienis, 00:31 val.)„Kauno Autobusai“ sugrįžo į „A“ lygos olimpą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 03:50 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)„Kauno Autobusai“ išliko kovoje dėl kelialapio į „A“ lygos finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 00:34 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygą pradėjo lengva pergale prieš „LSU Atletą ‒ 2“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)Kauno rajono „Tornado“ nukovė „Kauno Autobusus“ ir priartėjo prie finalo (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:11 val.)„Sporto Manija“ po dramatiškos kovos išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Atkaklios dvikovos finiše „Kauno Autobusai“ vos neprisižaidė (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 02:51 val.)