R2P Sport & Banga vs BC „BOOM“ (98:70)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

BC „Boom“ ir toliau lieka be pergalių

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 14:31 val., peržiūros: 781

Sekmadienį, vasario 8 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos, "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "R2P Sport & Bangos" ir svečių BC "Boom" ekipų. Rungtynių pradžioje su begaliniu entuziazmu žaidę svečiai sugebėjo laimėti pirmą ketvirtį, tačiau per likusius tris visa galva geriau atrodę aikštės šeimininkai sugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir pasiekti pergalę rezultatu 98:70 (21:24, 29:13, 24:19, 24:14).

Rungtynes sėkmingai pradėję BC "Boom" žaidė itin aktyviai, ko pasekoje įgijo nedidelę persvarą prieš dar apsnūdusius priešininkus. Ilgai netrukus aikštės šeimininkai pabudo ir sumažino atsilikimą iki minimumo, bet ir toliau itin taikliai iš toli metęs M.Sadauskas padidino savo komandos persvarą iki devynių taškų. Vis tik, paskutinę pirmojo kėlinuko minutę šešis taškus iš eilės pelnę "R2P Sport & Bangos" žaidėjai sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų. 21:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje du tolimus metimus iš eilės pataikę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Nors BC "Boom" dar buvo susigrąžinę pranašumą, tačiau ir toliau užtikrintai žaidę "R2P Sport & Bangos" ekipos krepšininkai, R.Simanavičiaus trijų taiklių tolimų metimų dėka užvesti surengė įspūdingą spurtą 21:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki devyniolikos taškų. Pačioje pabaigoje svečiai dar sugebėjo pataikyti du tritaškius metimus ir šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 50:37.

Po ilgosios pertraukos ir toliau rezyltatyviai žaidę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų iki trečiojo kėlinuko pabaigos pernelyg nepasikeitė. 74:56.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau sėkmingiau jo pradžioje rungtyniavę BC "Boom" ekipos krepšininkai sumažino savo deficitą iki šešiolikos taškų. Šiuo pasiekimu svečiams ilgai džiaugtis neteko, nes netrukus ir "R2P Sport & Bangos" ekipos snaiperiams ir vėl "atsirišo" krepšys, ko pasekoje, per likusį laiką, jie smeigė dar keturis tolimus metimus bei kelis pridėjo kelis dvitaškius metimus, ko pasekoje galėjo džiaugtis solidžia pergale. 98:70.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris komentarų neturėjo.

"R2P Sport & Banga": Arnas Lubys – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Danisevičius – 21 tšk. (10 rezult. perd.), Arūnas Sakalauskas – 18 tšk., Renaldas Simanavicius – 14 tšk.

BC "Boom": Mantas Sadauskas – 30 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Plerpa – 12 tšk., Aurimas Žabaliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Gerai startavę BC „Boom“ krepšininkai vėliau neatsilaikė prieš „United & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:10 val.)„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Kauno raj. ASU / Tornado“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 15:15 val.)Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)