Kauno raj. ASU / Tornado vs BC „BOOM“ (88:87)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 21:17 val., peržiūros: 1009

Trečiadienį, sausio 21 dieną, Ringaudų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos, "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos Kauno raj. "ASU/Tornado" (6/0) ir svečių BC "Boom" (0/7) ekipų. Rungtynes žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai iniciatyvą laikė tris kėlinius, tačiau ketvirto kėlinuko pradžioje svečiams pavyko perimti iniciatyvą. Vis tik, taiklaus tolimo J.Šlapiko metimo dėka šeimininkai išplėšė pratęsimą, kurio metu užtikrintai rungtyniavę pergalės iš rankų jau nebepaleido. 88:87 (23:23, 23:12, 14:19, 16:22, 12:11).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau netrukus aikštės šeimininkų kapitonas M.Lauraitis pelnė devynis taškus iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą priekyje dar buvo Kauno raj. "ASU/Tornado", tačiau taiklus tolimas A.Ulčicko metimas rezultatą išlygino. 23:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai kiek atitrūko nuo priešininkų, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai rezultatą ir vėl išlygino. Vis tik, geriau puolime žaidę Kauno raj. "ASU/Tornado" ekipos žaidėjai ir vėl atitrūko nuo varžovų ir įgijo dviženklę persvarą, kurią sugebėjo išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 46:35.

Po ilgosios pertraukos BC "Boom" puolimas kiek pagyvėjo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė po truputį tirpti. Vis tik, taip lengvai aikštės šeimininkai nusileisti nesiruošė ir susigrąžino apčiuopiamą pranašumą, bet neilgam, nes trečią kėlinuką žymiai geriau užbaigę svečių krepšininkai sumažino savo deficitą iki šešių taškų. 60:54.

Ketvirto kėlinuko pradžioje svečių ekipos žaidėjai tęsė savo sėkmingą žaidimą ir spurtavę 0:10 ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir įgijo keturių taškų persvarą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai atsitiesė ir rezultatą išlygino, tačiau iš toli taikliai atakavę BC "Boom" ekipos krepšininkai, likus žaisti kiek daugiau nei dvidešimt sekundžių, įgijo trijų taškų persvarą, tačiau lemiamos atakos metu iš toli pataikęs J.Šlapikas sugebėjo išplėšti Kauno raj. "ASU/Tornado" pratęsimą. 76:76.

Jau nuo pat pratęsimo pradžios į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau ilgai netrukus BC "Boom" pasivijo priešininkus ir rezultatą išlygino, bet pabaigoje sėkmingiau sužaidę Kauno raj. "ASU/Tornado" sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 88:87.

Kauno raj. "ASU / Tornado": Mantas Lauraitis – 26 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Jonas Šlapikas – 22 tšk., Rokas Stankevičius – 10 tšk.

BC "Boom": Mantas Sadauskas – 25 tšk. (8 rezult. perd.), Benas Norvilas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 14 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Ulčickas – 14 tšk.

Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)„Kauno raj. ASU / Tornado“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 15:15 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš BC „BOOM“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:39 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)„United & Radijas Tau“ po atkaklios kovos antrą kartą įveikė BC „Boom“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)Fantastiškas ketvirtasis kėlinys leido Kauno rajono „ASU / Tornado“ tapti vienintele dar nesuklupusia komanda „A“ lygoje (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:30 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)