Kauno raj. ASU ‒ Tornado vs „Atletas“ ‒ LSU-2 (75:100)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Atletas“ ‒ LSU-2 ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. ASU ‒ Tornado

2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 04:21 val., peržiūros: 982

Kovo 1 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kauno raj. ASU ‒ Tornado (3/6) priėmė iššūkį iš „Atletas“ ‒ LSU-2 (3/7), kurie yra laipteliu aukščiau, tačiau sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. Trys kėlinukai vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtajame kėlinuke jaunieji Kauno raj. ASU ‒ Tornado krepšininkai pavargo ir buvo priverti pripažinti uraganišką puolimą paskutiniajame ketvirtyje demonstruojančius „Atletas“ ‒ LSU-2 žaidėjus. Rungtynės baigėsi įtikinama svečių persvarą rezultatu – 75:100.

Susitikimas prasidėjo D. Montvilos dvitaškiu. Į tai tolimu metimu atsakė D.Petkevičius ir išvedė Kauno raj. ASU ‒ Tornado komandą į priekį. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus – 6:6. Įpusėjus kėlinukui E. Kudrevičiaus pastangomis šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir pirmavo septyniais taškais – 13:6. Kėliniui einant į pabaigą „Atletas“ ‒ LSU-2 priartėjo iki dviejų taškų, tačiau paskutinį tašką pirmajame kėlinyje dėjo P.Gabrilavičius ir šeimininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu – 19:14.

Antrajame kėlinuke vyko panašus scenarijus. Komandos nedaug klydo, stengėsi atakas užbaiginėti metimais iš toli. Įpusėjant kėlinukui Kauno raj. ASU ‒ Tornado turėjo šešių taškų pranašumą – 32:26. Tada E. Vitonio keturi taškai iš eilės bei O. Kokanausko tritaškis išvedė svečius po ilgesnės pertraukos į priekį – 32:33. Tačiau ilgai netrukus šeimininkai susigrąžino pranašumą, tačiau didesnio įgyti nepavyko. Prieš komandoms išeinant į rubinę Kauno raj. ASU ‒ Tornado turėjo minimalią persvarą – 36:35.

Trečiasis ketvirtis buvo sėkmingesnis svečiams. Mini spurtas 0:7 leido „Atletas“ ‒ LSU-2 susigrąžinti sau pranašumą – 38:44. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tie patys šeši taškai. Kauno raj. ASU ‒ Tornado labai trūko atsarginių žaidėjų indelio, bei aukštaūgių žaidimo po krepšiu. Svečiai karaliavo varžovų baudos aikštelėje, tai leido perimetro žaidėjams lengviau mesti iš toli. Po trijų kėlinukų šeimininkai turėjo penkių taškų deficitą – 58:63.

Paskutiniajame ketvirtyje intriga dar vyko pusę kėlinuko kuomet rezultatas dar buvo – 72:77. Per keturias minutes „Atletas“ ‒ LSU-2 surengė įspūdingą spurta 0:19 ir nepaliko vilčių savo jauniesiems varžovams. Kauno raj. ASU ‒ Tornado per likusias penkias minutes viso labo įmetė vos vieną tritaškį ir turėjo pripažinti svečių persvarą rezutatu – 75:100.

R. Ragauskas („Kauno raj. ASU ‒ Tornado“) treneris:

„susirinkome po ilgesnės pertraukos maždaug visi 1997 metų gimimo žaidėjai, turėjome daug entusiazmo, bet vien jo neužtenka, nes jie nesitreniravę daugelis, pavargo, iš praždių kaip matėme viskas buvo neblogai, pavargome ir manau per nuovargį ir pralaimėjome“

S. Hendriks („Atletas“ ‒ LSU-2“) treneris:

„vyrai buvo visai gerai pasiruošę, jie buvo pasiruošę bėgti į greitas atakas, praeitą kartą kai žaidėme prieš šio gero trenerio komandą, buvome nepasiruošę gintis prieš jų zoninę gynybą, šį kartą pasitelkėme smegenis ir sužaidėme protingai, dar man nepatiko grįžimas į gynybą, kadangi gavome du greitus dėjimus į mūsų krepšį, tai ateityje turime tobulinti“

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno raj. ASU ‒ Tornado: Enrikas Kudrevičius – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Dominykas Petkevičius – 20 tšk., Paulius Gabrilavičius – 11 tšk.

„Atletas“ ‒ LSU-2: Dovydas Montvilas – 18 tšk., Lukas Mikalauskas – 14 tšk., Ovidijus Kokanauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Šilkaitis – 12 tšk., Edvinas Vitonis – 10 tšk.

Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Atletas ‒ LSU-2“ nesugebėjo įgelti „Kauno Autobusų“ šešetukui (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Kauno raj. ASU ‒ Tornado sukūrė intrigą, bet prieš „Kauno autobusus“ laimėti nepavyko (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)