Kauno autobusai vs KG Group (97:103)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

KG Group paskutinėmis minutėmis persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę prieš Kauno autobusus.

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 974

Sausio 25 dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ rungtynės tarp šeimininkų statusą turėjusiu „Kauno autobusu“ ir svečių „KG Group“. Abi ekipos susirinko gana negausiai, bet parodė atkaklią kovą visas 40 minučių ir kovojo iki paskutinio prakaito lašo. Visa šią kovą puikiai iliustruoja tai, jog tik paskutinę minutę paaiškėjo rungtynių laimėtojas.

Pirmajame kėlinuke pirmieji taškus greitos atakos metu pelnė svečiai po tikslaus A.Pelšs dvitaškio iš po krepšio ir įsiveržė į priekį. Kauno autobusams pradžia buvo sunkoką ir pirmieji taškai krito tik nuo baudos metimo linijos 3 minutę. Vis dėlto po sunkios pradžios šeimininkai įsivažiavo ir 5 minutę po taiklaus A.Šukys tritaškio rezultatas tapo lygus (7:7).Antraja kėlinio dalį geriau atrodė šeimininkai, kas leido jiems po pirmųjų 10 minučių pirmauti rezultatu (26:14).

Antrajame kėlinuke KG Group puolimas po truputi atsigavinėjo ir sužaidus 2 minutes su puse po taiklaus G.Kurtinaičio 2 taškų metimo komandas skyrė tik 7 taškai (29:22). Kauno autobusu gretose iniciatyvos ėmėsi D.Sabeckis ir dominavo šiame kėlinuke, o tai puikiai iliustravo kėlinio pabaigoje po prasiveržimo atliktas galingas dėjimas, kuris ekipą pastūmėjo į priekį. Kauno autobusai į ilgąją pertrauka keliavo pirmaudami (54:46).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai stengėsi dauguma taškų pelnyti iš baudos aikštelės ir jiems tai pavyko, puikiai nugara žaidė T.Čerkunovas ir kėlė problemų svečių ekipai, vis dėlto jie turėjo savo kozerių ir puikiai bėgo į greitą puolimą, kurio smaigalyje dažniausiai atsidurdavo L.Ganas, negana to jis puikiai baigė kėlinį su sireną imesdamas nuo vidurio taiklų metimą ir sumažindamas atsilikimą nuo Kauno autobusu. Po trijų kėlinių (82:73) priekyje šeimininkai.

Ketvirtajame kėlinuke L.Ganas ir toliau vedė ekipą į priekį ir po jo taiklaus dvitaškio komandas skyrė tik 3 taškai (84:81). Tačiau šeimininkai kovojo toliau ir neleido varžovams persverti rezultato, o po taikaus J.Ročkos dvitaškio rezultatas buvo (93:87). Ir likus žaisti daugiau nei 2 minutes įvyko rungtynių lūžis keli perimti KG Group ekipos kamuoliai ir L.Gano ir G.Kurtinaičio pataikytis tikslus tolimi šūviai leido KG Group švęsti pergalę rezultatu (97:103).

Laimėtojų ekipos rezultatyviausias žaidėjas šios dienos rungtynėse Lukas Ganas dėl sėkmingo ketvirtojo kėlinuko galo teigė:

Su komandą per minutes pertraukėlę pasikalbėjome, jog paprasčiausiai reikia užbėgti, nes varžovai yra pavargę, nors ir patys buvom susirinkę tik 6 vienam iškritus teko žaisti 5, bet parodėme sportinį pykti sužaidėme kaip komandą ir pavyko laimėti.

Po rungtynių pakalbinus Kauno autobusų trenerį A.Juodelį ir paklausu, kas atsitiko ketvirtajame kėlinuke, kad pametėte savo žaidimą ir iniciatyvą?
Išvažiavo vienas mūsų žaidėjas, be to jei čia būtu pusfinalis taip nebūtu nutikę, bet gavosi taip, jog liko jie gale labiau mobilesni gal ištvermingesni ir tas leido jiems laimėti.

Kauno autobusai: Tomas Rakauskas – 19 tšk., Tomas Čerkunovas – 18 tšk., Donatas Sabeckis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Ročka – 15 tšk., Mantas Lauraitis – 14 tšk. (10 atk. kam.)

KG Group: Lukas Ganas – 33 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Kurtinaitis – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Artūrs Pelšs – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Pupinis – 14 tšk. (14 atk. kam.)

„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)Kauno raj. ASU ‒ Tornado sukūrė intrigą, bet prieš „Kauno autobusus“ laimėti nepavyko (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 23:11 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „KG Group“ (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)Taškų lenktynėse pergalę pasiekė „KG Group“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:03 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)