DNC Sports Fairy & United vs Baldų sandėlis.lt (101:91)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“

2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 1316

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „DNC Sports Fairy & United“ ir svečių teisėmis atvykė „Baldų sandėlis.lt“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie greitai atitrūko nuo varžovų. Vis dėlto, „Baldų sandėlis.lt“ susitvarkė su gynyba ir tolimų metimų dėka persvėrė rezultatą į savas rankas( 12:17). Modestas Latkauskas sunkiai buvo sustabdomas puolime, tačiau sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus ( 17:19). Per likusį laiką svečiai išsaugojo pranašumą – 20:24.

Antrąjį kėlinuką „DNC Sports Fairy & United“ pradėjo sėkmingomis atkarpomis ( 29:28), bet svečiai toliau smiegė vieną po kito tritaškius metimus ir susigrąžino pranašumą ( 37:39). Likus žaisti apie dvi minutes tarp ekipų toliau vyko atkakli kova ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 49:49.

Po ilgosios pertraukos „DNC Sports Fairy & United“ įjungė aukštesnę pavarą, kur greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą ( 74:61) Po minutės pertraukėlės „Baldų sandėlis.lt“ toliau sunkiai sekėsi susitvarkyti su gynyba ir „DNC Sports Fairy & United“ prieš lemiamą kėlinuką turėjo dviženklį pranašumą – 78:68.

Ketvirtą kėlinuką svečiai pradėjo spurtu 10:0 ir skirtumas ištipro iki dviejų taškų, tačiau „DNC Sports Fairy & United“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 87:78). Toliau rungtynėse pasipylė emocijos, kur abi komandos buvo nubaustos tiek techninėmis pražangomis, tiek diskvalifikacinėmis. Rungtynių pabaigoje šeimininkai atlaikė svečių šturmą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 101:91.

DNC Sports Fairy & United: Giedrius Jevstignejevas – 27 tšk. (20 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (15 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk., Dainius Bakanas – 11 tšk., Modestas Latkauskas – 10 tšk.

Baldų sandėlis.lt: Rytis Leonavičius – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Paulius Klemas – 15 tšk., Pijus Mykolaitis – 14 tšk., Taurantas Tamošiūnas – 14 tšk.

Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)