Kauno TPMC vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (79:68)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 21:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ tiesiausiu keliu žengė į A lygos pusfinalį

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 767

Balandžio 17 dieną, 21:20 val., Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko A lygos ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose „Kauno TPMC“ priėmė BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkus. Pirmąsias šios serijos rungtynes buvo laimėjusi „Kauno TPMC“ komanda.

Rungtynių pirmajame kėlinuke pirmavo tai viena, tai kita ekipa, nei vienai iš jų nepavyko įgyti didesnės nei kelių taškų persvaros, o kėlinukas pasibaigė 17:19.

Ir toliau aikštėje vaizdas nesikeitė, vyko kova taškas į tašką ir po O.Kojenets keturių taškų iš eilės antrojo kėlinuko viduryje „Kauno TPMC“ turėjo minimalų deficitą – 29:30. Kėlinuko pabaigoje šeimininkus kiek į priekį patraukė I. Krukonio metimai, kurie leido „Kauno TPMC“ pirmauti 40:38.

Trečiajame kėlinuke po M. Stankevičiaus ir M. Gailiūno tritaškių BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išsiveržė į priekį 47:50. Bet į tai E.Kulboka taip pat atsakė dviem tolimais metimais, kurie leido šeimininkams persverti rungtynių rezultatą 59:55.

Lemiamame ketvirtyje „Kauno TPMC“ labai greitai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis susitikimo rezultatas 79:68 (17:19, 23:19, 19:17, 20:13). „Kauno TPMC“ ekipos pusfinalyje laukia „Kauno autobusų“ krepšininkų iššūkis.

A. Žadeikis („Kauno TPMC“):

„iš tikrųjų, esame pasiruošę pusfinaliui. Bus sunku su „autobusais“, bet viskas įmanoma – vieną kartą juos jau nugalėjome.“

„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)