DNC ‒ Sporto fėja vs Kauno TPMC (90:74)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais

2018 gegužės 11 d., Penktadienis, 00:03 val., peržiūros: 1147

Ketvirtadienį, gegužės 10 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „A“ lygos rungtynės, dėl nugalėtojo vardo, tarp – nominalių aikštelės šeimininkų „DNC – Sporto fėja” bei svečių „Kauno TPMC“. Pirmoje rungtynių pusėje žaidimą diktavo aikštelės šeimininkai. Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo pastarieji ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Svečiai dar bandė pakovoti dėl pergalės, bet visus jų bandymus atlaikė „DNC – Sporto fėja“ bei sezoną užbaigė aukščiausiame taške.

Rungtynes komandos pradėjo labai greitu žaidimu. Abi ekipos nevengė bėgti į greitą puolimą, bet kur kas geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie turėjo septynių taškų pranašumą, sužaidus ne pilnas keturias minutes. Visgi, vėliau rungtynių tempas sumažėjo ir toks žaidimas buvo palankesnis „Kauno TPMC“ ekipai, kuriai pavyko priartėti prie savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:18. Antrojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai, tik tiek, kad „DNC – Sporto fėja“ vis laikė maždaug penkių taškų pranašumą savo rankose. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:39.

Trečiąjį ketvirtį dviem taikliais tritaškiais pradėjo A.Gedminas ir tuoj pat skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Vėliau „Kauno TPMC“ ir toliau nesusitvarkė su savo varžovais pozicinėse atakose ir skirtumas išaugo jau iki 16-os taškų. Po minutės pertraukėlės atsigavusi svečių ekipa pradėjo žaisti kur kas geriau ir savo atsilikimą kirpo perpus. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o aikštelės šeimininkams pavyko atstatyti dviženklį skirtumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:57. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečių ekipa dar bandė kibti į atlapus savo varžovams, tačiau tuomet labai gerą atkarpą sužaidė “DNC – Sporto fėja” ir labai greitai pabėgo nuo savo varžovų. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki 20-ies taškų ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. „DNC – Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 90:74.

Donatas Budginas („DNC – Sporto fėja“):
“Be abejo tikėjomės tokios sezonos pabaigos. Gerai rinkomės į varžybas, gerai žaidėm. Toks ir turėjo būti finišas. Geras varžovas, džiaugiamės nugalėję“.

„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.),,DNC ‒ Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Akademija' (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)