BC „Sporto fėja“ – Detagama vs KK „Pauliukai“ (73:65)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 22:25 val., peržiūros: 1255

Sausio 21 dieną, 20:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos BC „Sporto fėja“ – Detagama (šeimininkai) ir "Pauliukai" (svečiai). Susitikimą labai galingai pradėjo "Pauliukai", puikus pataikymas leido greitai nutolti ir skirtumas ilgą laiką išsilaikė daugiau nei dešimt taškų. Vis tik po ilgosios pertraukos jų žaidimas ėmė strigti, BC „Sporto fėja“ – Detagama vis bandė priartėti, kol ketvirtojo kėlinuko metu surengė tikrą šou. Net 19 taškų persvara laimėtas paskutinis ketvirtis leido šeimininkams išplėšti pergalę iš varžovų rankų. Susitikimas baigėsi rezultatu 73:65.

Rungtynių pradžioje daug geriau atrodė svečiai, kurie nesunkiai rinko taškus ir pataikė daugelį savo metimų. Nors BC „Sporto fėja“ – Detagama ir bandė visais įmanomais būdais sulaikyti varžovus, bet jų darbas buvo bergždžias, "Pauliukai" paprasčiausiai pataikė viską. Skirtumas gana greitai priartėjo prie 10 taškų ribos ir nuo to momento komandų žaidimas išsilygino. Dabar buvo galima stebėti jau atkaklų žaidimą taškas į tašką. Tiesa, svečiai neketino atiduoti turimos persvaros ir visą laiką išlaikė saugią distanciją. Iki pat ilgosios pertraukos žaidimas vyko panašiu scenarijumi, o svečiai vis dar pirmavo rezultatu 28:39.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos prioritetą teikė gynybai. Dabar žaidėjai visiškai neturėjo erdvės laisviems metimams, o ir klaidų skaičius netrukus ėmė augti. Nors ir nerezultatyvus, bet gana lygus žaidimas tęsėsi bene visą trečiąjį kėlinuką. Toks žaidimo planas buvo parankus svečiams, kuriems beliko išlaikyti turimą persvarą. Tačiau viskas pasikeitė paskutinio ketvirčio metu. BC „Sporto fėja“ – Detagama žaidėjai tarsi supyko ant savęs ir pagaliau pradėjo demonstruoti atsigavimo ženklus. Jų puolimas vis greitėjo, kol galiausiai žaidėjai ne tik išlygino rezultatą, bet pajutę pasitikėjimą savo jėgomis pradėjo tolti. "Pauliukai" bandė gelbėti situaciją, bet nepadėjo niekas – nei keitimai, nei išnaudotos visos pertraukėlės. Tarsi ant bangos žaidę šeimininkai patys netrukus jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Svečiai paskutinių minučių metu praktiškai net neturėjo progos sugražinti intrigą. Galingai atsitiesę šeimininkai laimėjo susitikimą rezultatu 73:65.

Nugalėtojų komandos treneris D.Gvildys po rungtynių kalbėjo: "komanda ketvirtojo kėlinuko metu pajuto užgautas ambicijas, juk žaidėme namų salėje ir tikrai nenorėjome pralaimėti. Atsigavus ekipos lyderiams pavyko parodyti tikrąjį komandos veidą."

BC „Sporto fėja“ – Detagama: Leonardas Ivanovas – 26 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Abramavičius – 15 tšk., Evaldas Jurgaitis – 9 tšk.

KK „Pauliukai“: Arvydas Geiša – 20 tšk., Arminas Čapkauskas – 14 tšk., Mindaugas Gelžinis – 9 tšk.

„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)Tik po atkaklios kovos „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ įveikė KK „Pauliukai“ komandą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:14 val.)„BC „Sporto fėja“ – Detagama“ užtikrintai prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 23:51 val.)Darniai rungtyniavusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ nušlavė nepilnos sudėties „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:18 val.)L. Ivanovo baudų metimai padovanojo pergalę BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:43 val.)BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)