„Tornado“ KM – „Bonum signum“ vs Kauno SRC (80:90)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Kauno „SRC“ susitvarkė su „Tornado KM ‒ Bonum Signum“

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 18:00 val., peržiūros: 982

Sekmadienį (12.14), Prekybos ir Verslo mokyklos sporto salėje įvyko "B" lygos susitikimas tarp šeimininkų – "Tornado KM - Bonum Signum" (0-6) krepšininkų ir Kauno "SRC" (3-3). Didžiąją rungtynių dalį dominavę pergalę iškovojo Kauno "SRC" krepšininkai – 80:90 (17:27, 16:22, 23:26, 24:15).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie atrodė gyviau ir išsiveržė į priekį (7:3). Visgi vėliau Kauno "SRC" spurtavo (2:15) ir įgijo devynių taškų pranašumą – 9:18. Šeimininkai visus taškus rinko baudos metimais ir buvo sumažinę skirtumą iki penkių taškų – 15:20. Visgi kėlinio pabaigoje tiksliau sužaidė Kauno "SRC" ir atstatė dviženklį pranašumą.

Antrajame ketvirtyje "Tornado KM – Bonum Signum" pelnė šešis taškus be atsako ir priartėjo iki keturių taškų (23:27). Visgi vėliau įsisiautėjo A.Makūnas ir I.Sinkevičius, kurie vieną po kito siuntė taiklius tolimus metimus į šeimininkų ekipos krepšį. Visgi "Tornado KM" neliko skolingi ir skirtumas padidėjo vos iki 7 taškų – 29:36. Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai tarsi sustojo, o Kauno "SRC" tuo pasinaudoję spuratvo (0:13) ir padidino skirtumą iki dvdidešimties taškų - 29:49. Kėlinuko pabaigoje "Tornado KM – Bonum Signum" nežymiai sumažino skirtumą ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų deficitą – 33:49.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai turėjo progą ženkliai sumažinti skirtumą, tačiau dažnai prie baudos metimų linijos stojęs A.Malakauskas mėtė pro šalį ir skirtumas sumažėjo nežymiai – 37:51. Vėliau sekė Kauno "SRC" spurtas paženklintas dviem A.Makūno tritaškiais ir svečiai jau turėjo 23 taškų pranašumą (40:63). Vėliau žaidimas išsilygino ir skirtumas pasikeitė nežymiai – 56:75.

Paskutiniajame kėlinyje "Tornado KM – Bonum Signum" iš pradžių priartėjo iki 15 taškų (62:77), bet svečiai vėl sugražino dvidešimties taškų persvarą (62:82). Tačiau vėliau šeimininkai spurtavo (10:0) ir sumažino skirtumą iki 10 taškų (72:82). Visgi penki iš eilės A.Makūno taškai padidino skirtumą iki 15 taškų ir laiko panaikintį tokį skirtumą buvo tiesiog permažai. "Tornado KM – Bonum Signum" dar sumažino deficitą, tačiau pralaimėjo – 80:90.

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Jonas Šlapikas – 30 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Malakauskas – 18 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Gabrilavičius – 8 tšk.

Kauno SRC: Aidas Makūnas – 30 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Ignas Sinkevičius – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Šarūnas Dimša – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kauno „SRC“ sutriuškino „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)KK „Pauliukai“ po pratęsimo vos išnešė sveiką kailį iš „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ tvirtovės (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ penketukas nepasipriešino „Bangai“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Tornado“ KM – „Bonum signum“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:55 val.)