Banga vs Šilainiai (116:90)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Greitis ir tritaškiai metimai nulėmė „Banga“ pergalę

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 943

Ketvirtadienio vakarą VDU sporto centre įvyko B lygos "Baltik sporto" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Banga" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova. Aikštelėje vyravo daugiau puolimas nei gynyba. Vis dėlto, visas rungtynes viena koja priekyje buvo "Bangos" ekipos krepšinininkai, kurie iškovojo pergalę, rezultatu – 116:90.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai , kurie per keletą minučių įgijo keturių taškų pranašumą ( 8:4). "Šilainiai" puolimas atsigavo ir A.Giedraičio pastangomis pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 11:13). Toliau ekipos demonstravo greitą krepšinį ir nė viena ekipa neįrodė didesnio pranašumo ( 23:25). Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje "Banga" sugebėjo perimti iniciatyvą į savas rankas ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Rezultatas - 31:29.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų tritaškiais metimais, bet toliau A.Giedraitis lengvai rinko taškus iš po krepšio ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 39:37). Po minutės pertraukėlės "Banga" atsigavo ir pradėjo kontroliuoti situaciją aikštelėje (49:39), tačiau subirėjusi šeimininkų gynybą leido varžovams vėl priartėti iki keturių taškų. Rezultatas po dviejų ketvirčių – 55:51.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus vėl prabilo "Banga" snaiperiai, kurie per keletą minučių padidino pranašumą iki 12 taškų ( 68:56), bet "Šilainiai" ekipos agresyvus puolimas leido atžaisti iki 6 taškų. Per likusias minutes svečiai nesugebėjo išsaugoti iniciatyvos savo rankose, o šeimininkai po keletos svarbių taiklių metimų atstastė 9 taškų pranašumą prieš paskutinį ketvirtį – 79:70.

Paskutiniame ketvirtyje toliau išliko intrigą tarp ekipų. Vis "Šilainiai" lipdavo varžovams ant kulnų, tačiau viskas šios dienos rungtynėse susidėliojo į vietas, kai "Banga" ekipa tiesiog "suleido" septynis tritaškius metimus iš eilės ir pranašumas išaugo iki 25 taškų ( 109:84). Per likusias tris minutes jokios intrigos neįvyko tarp ekipų ir komandos ramiai žaisdamos pasibaigė šios dienos runtynes. "Banga" iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu – 116:90.

Po laimėtų rungtynių "Banga" ekipos treneris, Š.Liesis, kalbėjo:"Įmetėme 116 taškų, tačiau labai daug ir praleidome į savo krepšį. Varžovai pavargo. Jie buvo tik šešiese. As nors turėjo du žaidėjus rotacijai. Rungtynės buvo neblogos. Pergalė yra pergalė."

Banga: Mintautas Bulanovas – 36 tšk. (6 perimt. kam.), Arnas Lubys – 33 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Karbauskas – 27 tšk. (12 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Šilainiai: Arūnas Giedraitis – 31 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Henrikas Paulauskas – 21 tšk., Edvinas Adomaitis – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justas Ališauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Rezultatyvioje kovoje ‒ užtikrinta „Bangos“ pergalė (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Lygią kovą laimėjo „Banga“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 20:02 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)Trečiame kėlinyje atitolusi „Banga“, sezoną pradėjo pergale (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:20 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ penketukas nepasipriešino „Bangai“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Permainingoje vakaro dvikovoje ‒ KK „Pauliukai“ pergalė (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)