Banga vs Kauno SRC (104:109)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 00:52 val., peržiūros: 1092

Ketvirtadienį, sausio 22 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Bangos" (5/5) ir svečių "Kauno SRC" (5/5) ekipų. Beveik visas rungtynes, nuo pat susitikimo pradžios, priekyje žengė svečių krepšininkai, tačiau per anksti atsipalaidavę iššvaistė pranašumą, ko pasekoje "Banga" išplėšė pratęsimą. Pratęsimo eigoje stipresni išliko "Kauno SRC", ko pasekoje išplėšė pergalę rezultatu 104:109 (25:32, 19:24, 22:19, 24:15, 14:19).

Susitikimą abi komandos pradėjo besikeisdamos trumpomis, bet rezultatyviomis atkarpomis, tačiau šiek tiek vėliau aštuonis taškus iš eilės pelnę "Kauno SRC" krepšininkai atitolo nuo priešininkų. Vis tik, viso kėlinuko metu aikštės šeimininkai lipo varžovams ant kulnų, tačiau šie, geriau užbaigę ketvirtį sugebėjo išsaugoti prieš tai įgytą septynių taškų persvarą. 25:32.

Antrojo kėlinuko eiga buvo praktiškai lygi. Abi komandos jau nuo pat antrojo kėlinuko pradžios viena po kitos keitėsi greitais išpuoliais, po kurių rezultatas žymiai nesikeitė. Tačiau einant kėlinio laikui į pabaigą šiek tiek geriau pasirodė "Kauno SRC" ekipos krepšininkai, kurie, sužaidė pora sėkmingų epizodų padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. 44:56.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar labiau atitrūko, tačiau netrukus aikštės šeimininkai surengė spurtą 11:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki penkių taškų. Po šios "Bangos" atkarpos žaidimas ir vėl išsilygino, abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek geriau sekėsi "Kauno SRC" ekipos žaidėjams, kurie, prieš ketvirtą kėlinuką turėjo devynių taškų pranašumą. 66:75.

Ketvirto kėlinuko pradžioje svečiai padidino savo persvarą iki dviženklės, tačiau neilgam, nes netrukus aikštės šeimininkai spurtavo ir grėsmingai priartėjo prie varžovų. Vis tik, kiek atsibudę svečių žaidėjai ir vėl įgijo saugesnį pranašumą, tačiau žaidimo skonį pajautę "Bangos" vyrai pasivijo varžovus, ko pasekoje šiose rungtynės prireikė pratęsimo. 90:90.

Pratęsimo pradžioje abi ekipos ir toliau žaidė lygiai, viena po kitos besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais, tačiau einant pratęsimo laikui į pabaigą užtikrinčiau žaidę "Kauno SRC" krepšininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas bei išlaikę ją iki rungtynių pabaigos šventė sunkią pergalę rezultatu 104:109.

Po pralaimėjimo Šarūnas Liesis kalbėjo: "Atėjome tik penkiese, nebuvo nusiteikimo, nepataikėme iš po krepšio, neapsigynėme – buvo tokios klaidos, kurių tokiame lygyje negalėtume daryti, bet klaidos vistiek yra klaidos. Vėliau varžovai pagalvojo, kad jau laimėjo, o mums tai buvo variantas užsikabinti, tai vat, pora tokių klaidelių, vėl nepataikymas. Pagal visą žaidimą jie ir turėjo šiandien laimėti".

"Banga": Arnas Lubys – 36 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mintautas Bulanovas – 27 tšk., Lukas Tumpa – 19 tšk., Povilas Liesis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Dmitrij Koblinec – 11 tšk.

"Kauno SRC": Šarūnas Dimša – 34 tšk., Martynas Valaitis – 25 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Tarvydas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Rytis Adžgauskas – 13 tšk. (10 rezult. perd.), Andrius Bubelis – 10 tšk.

„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)KK „Pauliukai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno SRC“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:56 val.)„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)