Kauno kolegija vs Šilainiai (101:61)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“

2015 sausio 13 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 1182

Antradienį (01.13) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "B" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Kolegija" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Nesunkią pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai, sutriuškinę svečius – 101:61 (18:12, 35:7, 28:19, 20:23).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (6:2). Svečiai sumažino atsilikimą, tačiau vėliau sekę G.Būdos dvitaškis ir D.Stankevičiaus tritaškis ir skirtumas išaugo iki 7 taškų (11:4). Svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo, tačiau daugiau taškų šiame kėlinyje nepelnė ir po pirmojo kėlinuko turėjo šešių taškų deficitą – 18:12.

Antrajame kėlinyje "Kauno kolegija" nepaliko jokių vilčių savo varžovams. Jau kėlinio pradžioje Laimėję atkarpą 19:0, šeimininkai padidino pranašumą iki 25 taškų (37:12). M.Patašius ir G.Purauskas tik kėlinuko antroje pusėje pelnė pirmuosius "Šilainių" tačkus šiame kėlinyje, tačiau du V.Peseckio tritaškiai ir G.Būdos dvitaškis padidino skirtumą iki 30 taškų – 47:17. Kėlinio pabaigopje šeimininkai dar labiau padidino pranašumą, laimėjo kėlinį (35:7) ir po dviejų kėlinukų turėjo 34 taškų pranašumą – 53:19.

Trečiajame kėlinyje "Šilainiai" vėl prisiminė ką reiškią pelnyti taškus ir neleido varžovams toliau didinti pranašumo. Tačiau kėlinukui ritantis į antrąją pusę įsišaudė "Kauno Kolegijos" toliašaudė artilerija. Vos keturis taškus pelnę ne tolimais metimais ir iš viso pataikę 6 tritaškius vien per trečiąjį kėlinį, "Kauno Kolegija" padidino skirtumą iki 43 taškų – 81:38.

Ketvirtajame kėlinyje pradėjo jaustis šeimininkų ekipos atsipalaidavimas ir "Šilainiai" nežymiai sumažino deficitą. Po sėkmingos atkarpos skirtumas buvo sumažėjęs iki 38 taškų (86:48), tačiau vėliau P.Lekečinskas atstatė skirtumą iki 42 taškų (90:48). Kėlinuyko pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie nežymiai sušvelnino rezultatą ir pralaimėjo – 101:61.

Kauno kolegija: Giedrius Būda – 29 tšk. (13 rezult. perd.), Deividas Stankevičius – 20 tšk., Paulius Lekečinskas – 15 tšk., Tomas Čerkunovas – 10 tšk.

Šilainiai: Giedrius Purauskas – 23 tšk. (6 perimt. kam.), Mantautas Patašius – 17 tšk., Lukas Karalius – 10 tšk.

KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 03:36 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)„Kauno kolegija“ išlygino serijos rezultatą (2015 kovo 24 d., antradienis, 20:06 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)