DNC – Sport Fairy vs Šilainiai (108:72)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 20:20 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 01:20 val., peržiūros: 1164

Vasario 22 dieną, V.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko B lygos „Baltik sport“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „DNC – Sport Fairy“ (šeimininkai) bei „Šilainių“ ekipos. Abi komandos į šias rungtynes susirinko negausiai. „DNC – Sport Fairy“ buvo šešiese, na o „Šilainiai“ buvo vos penkiese. Šeimininkai pilnai pasitikėjo savo jėgomis jau nuo pirmųjų minučių ir žaidė atsipalaidavę. Visų rungtynių metu prilaikę parodų pranašumą, ketvirtam kėlinyje visiškai susiėmė ir tiesiog nušlavė „Šilainius“. Galutinis rungtynių rezultatas (108 – 72).

Rungtynėms prasidėjus abi ekipos žaidė gana apylygiai. Pirmą kėlinuko pusę nė viena komanda nebuvo išsiveržus daugiau nei 5 taškais. Tačiau kėlinukui įpusėjus, šeimininkai įsivažiavo ir pradėjo dominuoti aikštelėje. Užbaigę kėlinuką spurtu (16-2), „DNC – Sport Fairy“ ekipa po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu (31 – 18).

Antrasis kėlinukas vėlgi, buvo žaidžiamas apylygiai. Tačiau po truputį šeimininkų persvara vis augo. Vienu momentu šeimininkai buvo priekyje 19 taškų skirtumu (43-24). Vis dėl to, kėlinukui einant į pabaigą „Šilainiai“ susiėmė ir kiek geriau užbaigę kėlinuką, ilgosios pertraukos metu atsiliko tik 11 taškų (49 – 38).

Po ilgosios pertraukos žaidimas gerokai susilygino. Abejų komandų žaidimo tembras kiek aprimo, o ir skirtumas pernelyg nesikeitė. Šeimininkai truputį geriau sužaidė tik kėlinuko pradžią. Likusi kėlinuko dalis buvo labai lygi. Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo (71 – 55) „DNC – Sport Fairy“ ekipos naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas jau buvo tik formalumas. Nors taškų skirtumas to ir neparodė. Šeimininkai susiėmė ir pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje. Gynyboje, šeimininkai pernelyg nespindėjo, tačiau jų puolimas buvo nesustabdomas. Labai daug prie to prisidėjo Tomas Každailis, kuris vien per ketvirtą kėlinį įmetė 19 taškų (2/2dvitaškiai ; 5/5 tritaškiai). „DNC – Sport Fairy“ ekipa laimėjo ketvirtą kėlinuką rezultatu (37-17). Taigi, rungtynėms pasibaigus, „DNC – Sport Fairy“ ekipa iškovojo pergalę triuškinančiu skirtumu (108 – 72).

DNC – Sport Fairy: Tomas Každailis – 24 tšk., Karolis Meiliūnas – 22 tšk. (8 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Andrius Gedminas – 19 tšk. (15 atk. kam., 10 rezult. perd.), Tomas Pileckas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 13 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 11 tšk.

Šilainiai: Lukas Žukauskas – 28 tšk., Edvinas Adomaitis – 18 tšk., Lukas Karalius – 16 tšk.

„DNC – Sport Fairy“ komandos treneris D.Budginas:

„Tiek mes tiek varžovai atrodėm labai atsipalaidavę. Cirkas kažkoks, o ne varžybos. Varžovai nesusirinko, mes atsipalaidavę… Žaidėm, kad sužaist.“

„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 03:36 val.)DNC – Sport Fairy nugalėjo nuo antro kėlinio 5-se žaidusius KK „Pauliukai“ (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:38 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)