Voluktė vs DNC – Sport Fairy (89:73)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Voluktė“ pasiekė nesunkią pergalę

2015 sausio 06 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 1123

Antradienį, sausio 6 dieną, Sabonio KC įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Voluktės" ir svečių "DNC – Sport Fairy" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žaidimo vadžias į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai diktavo savo sąlygas visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 89:73 (27:17, 18:5, 23:23, 21:28).

Rungtynių pradžioje kelias atkarpas geriau sužaidę svečiai išsiveržė į priekį, tačiau neilgam, nes netrukus aikštės šeimininkai surengė spurtą net 16:0, kurio dėka "Voluktė" įgijo dvylikos taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos dar žaidė panašiai ir abi apsikeitė trumpomis rezultatyviomis atkarpomis, tačiau nežymiai geriau sužaidę "DNC - Sport Fairy" sumažino deficitą iki dešimties taškų. 27:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje dar septynis taškus be varžovų atsako pelnę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Beveik visus baudos metimus pro šalį metę "DNC - Sport Fairy" ekipos krepšininkai tik suteikė progą varžovams dar labiau atitrūkti, kuria jie kuo puikiausiai pasinaudojo ir prieš ilgąją pertrauką turėjo susikrovę 23-ijų taškų persvarą. 45:22.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nieko nelaukė ir iškart surengė spurtą 7:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – trisdešimt taškų. Vis tik, pabudę svečių krepšininkai sugebėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą, kurios dėka jiems pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą, bet paskutines kelias trečiojo kėlinuko minutes geriau sužaidę "Voluktės" žaidėjai susigrąžino 23-ijų taškų pranašumą. 68:45.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau "DNC - Sport Fairy" taip lengvai nusileisti bei atsipalaiduoti nesiruošė ir jau netrukus, po kelių sėkmingų išpuolių pastebimai sumažino savo atsilikimą. Vis tik, vietoje nestovėjo ir "Voluktė", kuri pelnydama penkis taškus iš eilės ir vėl susigrąžino solidžią persvarą. Kiek vėliau, įpusėjus paskutiniam kėlinukui svečių žaidėjai buvo sumažinę deficitą iki dvylikos taškų, bet pačią rungtynių pabaigą sėkmingai sužaidę šeimininkai neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. 89:73.