Šilainiai vs DNC – Sport Fairy (87:109)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Fantastiškas ir neįtikėtinas A.Gedmino rekordas leido pergalę pasiekti „DNC – Sport Fairy“ komandai

Eilinis taiklus tritaškis A. Gedmino metimas
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 23:07 val., peržiūros: 1274

Vasario 5 dieną, 20:45 val., Kauno energijos sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos "Šilainiai" (šeimininkai) ir "DNC – Sport Fairy" (svečiai). Šios rungtynės jau dabar yra paženklintos visų laikų kkl rekordu, o A.Gedmino pasirodymas turbūt labai ilgam taps sunkiai suvokiamu tikslu daugeliui snaiperių. Taikliarankis žaidėjas surengė tikrą šou šį vakarą, jo metami tritaškiai vienas po kito krito į varžovų krepšį, vien iki ilgosios pertraukos jis sugebėjo įmesti 12 tolimų metimų iš 15 bandymų. Vėliau varžovai jį saugojo dar labiau, neretai dvigubino gynybą, bet sustabdyti A.Gedmino vis tiek nepavyko. Pataikęs net 19 tritaškių iš 27 bandymų krepšininkas ne tik pasiekė absoliutų lygos rekordą, bet ir leido savo komandai laimėti rungtynes rezultatu 87:109.

Abi komandos šį vakarą susirinko negausiai, tad nieko nuostabaus, kad krepšininkai jau nuo rungtynių pradžios pasisaugojo gynyboje, todėl žaidimas buvo greitas ir rezultatyvus. Kadangi šeimininkai po krepšiu turėjo A.Masiulį, tad varžovams savo atakas teko perkelti toliau nuo krepšio. Aišku, čia iš karto pasižymėti spėjo A.Gedminas, kuris greitai pajuto savo metimą ir jau pirmojo kėlinuko metu savo sąskaitoje turėjo 17 taškų. "Šilainiai" kaip reikiant sunerimo ir visą savo dėmesį skyrė būtent varžovų snaiperiui. Tačiau tai buvo tik dar viena papildoma motyvacija svečių komandos lyderiui. Netrukus A.Gedminas surengė tikrą šou, metimai krito metant per rankas, po dvižinksnio ar tiesiog paleidus aukštą "balioną" link krepšio. Skirtumas tap komandų buvo toks milžiniškas, kad žaidėjams vienintele intriga išliko "DNC – Sport Fairy" komandos tritaškiai. Svečiai aišku nusitaikė į rekordą, o "Šilainiai" dar labiau padidino savo gynybinius pajėgumus gaudant A.Gedminą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 40:70.

Nors antroje rungtynių dalyje sekė dar keletas A.Gedmino tritaškių, tačiau ties tuo momentu komandos žaidimas gerokai sulėtėjo. Svečiai aiškiai atsipalaidavo, patys praktiškai buvo užmiršę, jog reikia padirbėti ir ginantis. Tuo pasinaudoję "Šilainiai" sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 20 taškų. Vis tik netrukus "DNC – Sport Fairy" komanda žaidimą perkėlė arčiau krepšio, o tam puikiai pasitarnavo dvigubinama gynyba prieš A.Gedminą. Tačiau prireikė vos kelių minučių ir jo sąskaitoje jau buvo 16 taiklių tritaškių (ankstesnis lydos rekordas 15 pataikytų tolimų metimų). Rungtynėms artėjant į pabaigą po A.Masiulio pražangos pavyko trumpam pasodinti A.Gedminą ant suolelio, nes žaidėjas stipriai užsigavo petį, bet sugrįžęs į aikštelę smeigė dar seriją metimų ir turėjo jau 19 tikslių tritaškių savo sąskaitoje. Deja, keletas paskutinių metimų išsisuko iš lanko ir iki 20 tritaškių pritrūko visiškai nedaug. Šis fantastiškas pasirodymas leido nesunkiai laimėjo "DNC – Sport Fairy" komandai, o rungtynės baigėsi rezultatu 87:109.

Nugalėtojų komandos didvyris po rungtynių kalbėjo trumpai: "viskas susidėjo, žaidėme juk "Energijos" salėje, komandos draugai statė geras užtvaras, beto padėjo nauja šukuosena ir gauta alga".

Šilainiai: Lukas Karalius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Masiulis – 20 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Henrikas Paulauskas – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Deividas Milaknis – 15 tšk.

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 59 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Ignas Grigaravičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Mantautas2015 vasario 06 d., 17:16 val.
:D
Anonimas2015 vasario 06 d., 15:33 val.
Tai kas ji denge? Vitoldas? Tada viskas aisku :)
Tuta2015 vasario 06 d., 14:01 val.
Ir aš ten buvau.... rankas paskaudo kilnoti...
„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)Nedraugišku elgesiu ir emocijomis paženklintose rungtynėse „DNC ‒ Sport Fairy“ nutraukė nesėkmių seriją (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)