Sporto fėja & Detagama vs Sporto manija (80:86)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą

2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 1043

Sausio 20 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto fėja & Detagama“ priemė svečius „Sporto maniją“. Abi komandos iki šių rungtynių buvo iškovoję po keturias pergales ir po tris kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienas taškas (4:5). Dar po dviejų minučių priekyje buvo „Sporto fėja & Detagama“ (10:9). Netrukus dvitaškį pataikė „Sporto manija“, o minutės pertraukėlės paprašė „Sporto fėja & Detagama“ (10:11). Baigiantis pirmai kėlinio pusei svečių pranašumas padidėjo iki trijų taškų (10:13). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkai surengė spurtą, kurio metu jie pelnė 10 taškų be atsako (20:13). Devintą minutę „Sporto manija“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (20:18). Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (22:22).

Prasidėjus antram kėliniui keturis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (22:26). Šeimininkų komandoje įsižaidė D.Bartkus, kuris pelnė 10 „Sporto fėjos & Detagamos“ taškų iš eilės, o sužaidus keturias minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu 32:31. Penktą minutę spurtą pradėjo „Sporto manija“, kuri pelnė 12 taškų be atsako (32:43). Ketvirčio pabaigoje „Sporto manijos“ pranašumas padidėjo iki 14 taškų (34:38), bet „Sporto fėja & Detagama“ spėjo jį sumažinti iki 10 taškų (38:48).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė D.Gudeliauskas (43:48). Antrą minutę svečių pranašumas sumažėjo iki trijų taškų (46:49). Netrukus keturis taškus iš eilės pelnė „Sporto manija“ (46:53). Trečią minutę „Sporto manijos“ persvara pradėjo tirpti. Pamažu „Sporto fėja & Detagama“ pasivijo varžovus, o septintą minutę šeimininkai išsiveržė į priekį (57:55). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (59:59). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, o pasibaigus trims kėliniams „Sporto fėja & Detagama“ turėjo dviejų taškų persvarą (63:61).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai.Septintą minutę trijų taškų persvarą turėjo „Sporto fėja & Detagama“ (73:70). Netrukus penkis taškus iš eilės pelnė „Sporto manija“, o „Sporto fėja & Detagama“ atsakė taikliu dvitaškiu (75:75). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (75:83), o iki kėlinio pabaigos buvo likę mažiau nei minutė. Per likusį laiką komandos atkakliai kovojo, prašė minutės pertraukėlių, o kova baigėsi „Sporto manijos“ pergale rezultatu 80:86.

“Sporto manija“ iškovojo penktą pergalę, o „Sporto fėja & Detagama“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Sporto manijos“ treneris Modestas Vaškūnas: „Pirmus tris kėlinius mums labai nekrito metimai, nežinau kodėl. Varžovai daugmaž viską sumetė. Galvojau, kad šiandien mes būsime gerokai stipresni, bet gavosi apylygės komandos. Vos vos ištempėme rungtynes tiek pat taškų, kiek jiems buvome pralaimėję. Žiūrėsime, kas bus toliau.“ Paklaustas, kodėl leido po ilgosios pertraukos varžovams pasivyti, treneris atsakė: „Tikriausiai žaidėjai galvojo, kad viskas gerai, kad dešimt taškų persvara yra ir atsipalaidavo.“

„Sporto fėjos & Detagamos“ treneris Darius Gvildys: „Varžovai buvo septyniese, mes taip pat septyniese. Galima sakyti, kad buvo lygios sąlygos. Laimėjo stipresni ir tiek žinių.“ Paklaustas, ką pakeitė žaidime, kai po ilgosios pertraukos pavyko pasivyti varžovus, treneris atsakė: „Bandėme žaisti paprasčiau. Pradžioje bandėme gal kažkokių naujovių įnešti, kurios nepasiteisino. Esame tikra mėgėjiška komanda, kuri žaidžia savo malonumui ir naudoja krepšinio pagrindus. Kažkokių naujų derinių įvedimas nelabai pasiteisino, nelabai išėjo, o paprastesnis žaidimas kaip tik pasiteisino.“

Sporto fėja & Detagama: Giedrius Bartkus – 20 tšk., Arūnas Rimas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 13 tšk., Donatas Gudeliauskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Sporto manija: Deividas Pogužinskas – 32 tšk., Modestas Žaunieriūnas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 14 tšk. (6 perimt. kam.)

„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)Kauno SRC rungtynių pabaigoje nepavyko nugalėti Sporto fėja & Detagama (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 02:35 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)