BK Centre vs Banga (55:120)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus

2015 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 16:38 val., peržiūros: 994

Gruodžio 12 diena, 13:15 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos BK „Centre“ (šeimininkai) ir „Banga“ (svečiai). Jau rungtynių pradžia aiškiai parodė, kad šiandien susitiko skirtingo lygio komandos. „Banga“ lengvai, tarsi per treniruotę rinko taškus, o vėliau panaudoję visos aikštės spaudimą privertė varžovus suklysti net 49 (!) kartus. Galutinis rezultatas labai tinkamai atspindėjo šiandien vykusią kovą 55:120.

Jau pirmomis minutėmis tapo aišku, kad šiandien žaidimas bus „į vienus vartus“. „Banga“ nepaliko jokių abejonių dėl savo puolimo ir jau pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas tapo dviženklis. Tuo tarpu BK „Centre“ komanda dažnai klydo, o taškus jų gretose ilgą laiką sugebėjo pelnyti tik vienintelis T.Petrauskas. Susitikimui įsibėgėjus abi komandos nevengė naudoti visos aikštės spaudimo, o čia ir vėl pranašumas buvo svečių pusėje, kurie nors ir neišvengė klaidų, bet varžovus už tai priversdavo sumokėti dvigubai ar net trigubai. BK „Centre“ per du kėlinukus suklydo net 22 kartus, o tuo pasinaudoję „Bangos“ krepšininkai jau triuškino varžovus 24:54.

Antroje rungtynių dalyje didelių permainų neįvyko, „Banga“ ir toliau stengėsi žaisti labai greitai, o varžovų spaudimo krepšininkai vis dar nepamiršo. Ne kartą svečiai sugebėjo pelnyti 2 taškus su ekstra baudos metimu, o tai leido skirtumui dar labiau išaugti. Galutinis smūgis šeimininkas buvo kuomet „Banga“ sužaidė puikią atkarpą 2:21. Per likusį laiką komandos rungtyniavo šiek tiek chaotiškai, „Banga“ nesunkiai perkopė ir 100 taškų ribą, bei laimėjo susitikimą įspūdingu rezultatu 55:120.

„Banga“:

„nėra ką ir komentuoti, komandų lygis skirtingas, šiandien vyrai galėjo prasibėgioti ir tiek“.

BK Centre: Tomas Petrauskas – 28 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Nikita Tudachkov – 6 tšk., Kiril Abramtsov – 6 tšk.

Banga: Aurimas Karbauskas – 28 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Arnas Lubys – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Arturs Pelšs – 19 tšk. (10 rezult. perd., 9 perimt. kam.), Jonas Lekšas – 17 tšk., Julius Liesis – 15 tšk., Povilas Liesis – 12 tšk. (6 perimt. kam.)

„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ nugalėjo „Basement“ ekipą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)Užsidegusi Kauno SRC komanda tiesiog nušlavė BK „Centre“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:08 val.)Aurimo Karbausko vedama „Bangos“ ekipa nugalėjo „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)