BK Centre vs Sporto manija (24:70)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 20:54 val., peržiūros: 1117

Lapkričio 25-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių akistata tarp namuose žaidusios BC „Centre“ ekipos ir „Sporto manijos“ krepšininkų. Iki šių rungtyių abi ekipos buvo sužaidusios po du susitikimus. Šeimininkai buvo pralaimėję abi rungtynės (0-2), „Sporto manijos“ krepšininkai vieną susitikimą buvo laimėję (1-1).

Rungtynių pradžioje 0:9 spurtavo „Sporto manijos“ krepšininkai ir tik penktąją kėlinuko minutę sudėtingas šeimininkų žaidėjo D. Malinausko tritaškis metimas nuo lentos nutraukė netaiklių šeimininkų metimų seriją. Po to sekė dar viena svečių laimėta atkarpa 0:9, o pirmasis kėlinukas pasibaigė rezultatu 8:21.

Antrajame kėlinuke ir toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė. BC „Centre“ ekipai sunkiai sekdavosi pralaužti aktyvią „Sporto manijos“ gynybą. Tačiau ir „Sporto manijos“ krepšininkai šiame ketvirtyje neišsiskyrė, pelnę tik trylika taškų. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 14:34.

Trečiajame kėlinuke „Sporto manijos“ pranašumas jau perkopė trisdešimties taškų ribą, o BC „Centre“ komandai vis nepavykdavo rasti kelių prie priešininkų krepšio. Po trijų kėlinukų rezultatu 20:53 pirmavo „Sporto manijos“ krepšininkai.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Svečiai ir toliau naudojo aktyvią gynybą, ko pasekoje, BC ƒ„Centre“ krepšininkai dažnai prarasdavo kamuolius aikštelės viduryje, taip suteikdami šansus svečiams pelnyti lengvus taškus greitajame puolime. Galutinis rungtynių rezultatas 24:70. „Sporto manija“ iškovojo antrąją pergalę, o BC „Centre“ krepšininkams pirmosios pergalės dar reikės palaukti.

„Tokios rungtynės yra puiki patirtis jūsų jauniems žaidėjams“. BC „Centre“ treneris N. Kirsanov: priešininkas naudojo spaudimą per visą aikštę visų rungtynių metu, mums buvo sunku jį įveikti, bet aš esu patenkintas kelių žaidėjų individualiu pasirodymu, čia yra krepšinis, žaidimas penki prieš penkis, to neužtenka dar, kad varžytis šiame lygmenyje. Mes ir toliau dirbsime sunkiai ir pamatysime to rezultatus kitose etapuose“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BK Centre: Denis Malinauskas – 6 tšk., Arūnas Armanavičius – 4 tšk., Kiril Abramtsov – 4 tšk.

Sporto manija: Arnoldas Januška – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Gūra – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Pocius – 13 tšk. (14 atk. kam.)

„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Sporto manija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2016 kovo 11 d., penktadienis, 01:21 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)