Banga vs Sporto manija (77:89)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Sporto manija“ pusfinalį pradėjo pergalingai

2016 kovo 11 d., Penktadienis, 01:21 val., peržiūros: 1167

Ketvirtadienį, kovo 10 dieną, VDU sporto centre įvyko „B“ lygos pusfinalio rungtynės tarp vietos „Bangos“ bei svečių „Sporto manijos“. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susitikimas pusfinalyje. Į pusfinalį „Bangos“ kolektyvas susirinko negausiai – vos penkiese ir kaip vėliau paaiškėjo, to kaina buvo pralaimėjimas. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau kėlinuko pabaigoje išryškėjo svečių pranašumas, kurie susikrovė šiokią tokią persvarą. Vėliau „Sporto manijai“ pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio ir maždaug toks skirtumas ir laikėsi visų likusių rungtynių metu.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu bei rezultatyviu komandų žaidimu. Abi komandos be didesnio vargo sėkmingai užpuldavo vieni kitų krepšius. Vėliau „Sporto manija“ išsiveržė į priekį ir laikė šiokį tokį pranašumą. Tuomet komandų greitas ir sėkmingas buvo apmalšintas ir komandos žaidė gan apylygiai, bet kėlinuko pabaiga sėkmė šypsojo svečių ekipai, kurie kėlinuką užbaigė 6:0 atkarpa ir per paskutines keturias kėlinio sekundes, jie metė net šešis baudos metimus, iš kurių tik trys pasiekė tikslą. Taigi, po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 20:28. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Bangos“ ekipa ir po septynių P. Počiuipos taškų skirtumas tarp komandų tebuvo tik du taškai. Visgi, vėliau „Sporto manijos“ ekipa pradėjo mažais žingsneliais tolti nuo savo varžovų ir naudojosi varžovų klaidomis, taip nevengdami pabėgti ir į greitą puolimą. Kėlinio pabaigoje svečių ekipos žaidėjas L.Ribakas smeigė du taiklius tolimus metimus ir leido savo ekipai įgyti dviženklį pranašumą. Tad po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 40:51.

Trečiasis kėlinys buvo kiek banalus. Porą sėkmingų atakų suregzdavo viena komanda, o po to porą sėkmingų atakų suregzdavo kita komanda. „Sporto manijos“ ekipai buvo pavykę įgyti 16-os taškų atotrūkį, tačiau greitai „Bangos“ ekipa mažindavo skirtumą, o po trijų kėlinukų rezultatas buvo 61:74. Ketvirtąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečių ekipa, bet tuomet „Banga“ pelnė šešis taškus be atsako ir po ilgokos pertraukos sumažino atsilikimą iki vienženklio. Visgi, arčiau savo varžovams priartėti neleido „Sporto manija“ bei pradėjo regzti sėkmingus išpuolius, o po A. Januškos penkių paeiliui pelnytų taškų komandas vėl skyrė 14 taškų. Taigi, rungtynių pabaiga teliko tik formulumas ir penkiese susirinkę šeimininkai buvo priversti vytis „Sporto manijos“ ekipą beveik visų rungtynių metu. Galutinis rungtynių rezultatas 77:89.

M.Vaškūnas („Sporto manija“):
„Nėra ką čia komentuot. Pas jumis dienos rungtynės yra „Įmonių“ ar „C“ lyga. Neįdomi čia ta „B“ lyga, kam čia klausti kas, kur, prie ko. Niekam neįdomi „B“ lyga. Niekas apie ją nieko nerašo, niekas neskaito, tai nėra ką čia komentuoti. Mes žaidžiame tik dėl savęs“.

Banga: Paulius Počiuipa – 23 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Renatas Issak – 20 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Karbauskas – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Jonas Lekšas – 11 tšk., Povilas Liesis – 10 tšk.

Sporto manija: Deividas Pogužinskas – 25 tšk., Arnoldas Januška – 23 tšk., Aidas Kavaliauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 10 tšk.

Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Kauno SRC” atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:24 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Sporto manija“ triuškinančiu rezultatu išsikovojo vietą finale (2016 gegužės 02 d., pirmadienis, 23:13 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Sporto Manija“ nutraukė BC „Sporto Fėjos & Detagamos“ agoniją ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)