MRU VSF vs Dumblas (74:83)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“

2017 sausio 17 d., Antradienis, 21:21 val., peržiūros: 1545

Antradienį Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „MRU VSF (4/5)“ ir svečių teisėmis atvykę „Dumblas“(7/2).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau „MRU VSF“ sėkmingiau atrodė puolime ( 8:2). K.Surplys toliau smeigė tritaškius metimus ir neleido varžovams sumažinti skirtumo ( 17:8). Vien per pirmą kėlinuką „MRU VSF“ įsmeigė 7 tritaškius metimus – 25:12.

Antrąjį kėlinuką „Dumblas“ pradėjo sėkminga atkarpa, kur skirtumas sumažėjo iki 8 taškų ( 27:19). „MRU VSF“ ekipai pradėjo nekristi tolimi metimai, o varžovai toliau mažino skirtumą. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai sugebėjo išlipti iš duobės, kur atstatė 8 taškų pranašumą – 39:31.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. „Dumblas“ užpuolė keletą greitų atakų, kur skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. „MRU VSF“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės šeimininkai susitvarkė su žaidimu ir surengė atkarpą 8:0 ( 58:45). Vis dėlto, per keletą minučių „Dumblas“ sušvelnino skirtumą iki 6 taškų – 60:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Dumblo“ sausa atkarpa 9:0 , kur pirmą kartą šios dienos rungtynės įsiveržė į priekį ( 60:63). „Dumblas“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir didino pranašumą ( 69:76). Likus žaisti dvi minutes svečiai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 74:83.

MRU VSF: Matas Zutkis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Klaudijus Surplys – 21 tšk., Algirdas Batutis – 9 tšk.

Dumblas (S): Deimantas Baltrušis – 18 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Pukelevičius – 16 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Lukas Steikūnas – 15 tšk., Tomas Jorudas – 14 tšk., Algimantas Adomaitis – 11 tšk.

„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dumblas“ vos nepralošė rungtynių pabaigoje (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)