Hidraulinės sistemos vs Grizliai (63:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą

2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 20:14 val., peržiūros: 1705

Šeštadienį, gegužės 20 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos finalinės rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Hidraulinių sistemų“ bei svečių „Grizlių“. Reguliarajame sezone šios ekipos tarpusavyje nebuvo žaidusios.

Rungtynių pradžia „Hidraulinių sistemų“ krepšininkams nieko blogo nežadėjo. Po dviejų iš eilės M. Šumlinsko dvitaškių rezultatas buvo lygus 10:10. Nors iškart po to A.Lencevičius smeigė tritaškį, bet tuo pačiu atsakė ir I.Krukonis. Kėlinuko pabaigą „Hidraulinės sistemos“ laimėjo 8:2 ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 21:15.

Antrasis kėlinukas prasidėjo A. Lencevičiaus tritaškiais, kurie leido „Grizliams“ rungtynėse atstatyti status quo 23:23. Likus kiek mažiau nei keturioms minutėms iki kėlinuko pabaigos po M. Šumlinsko metimo „Hidraulinės sistemos“ vis dar buvo priekyje 29:27. Bet „Grizliai“, vedini savo trio J. Ročkos, A. Lencevičiaus ir M. Valaičio, spurtavo kėlinuko pabaigoje, o pirmąją rungtynių pusę laimėjo 32:41.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo A. Lencevičiaus ir M. Valaičio metimais, o „Grizliai“ nurūko 32:48. Bet I.Krukonis dviem tritaškiais vėl sumažino svečių persvarą iki vienženklio skirtumo 40:48. Visgi, tada „Hidraulinių sistemų“ puolimas visiškai pakriko, per šešias su puse minutės pelnytas vos vienas taškas, o kėlinuko pabaigoje siautęs J.Ročka leido „Grizliams“ įgyti milžinišką persvarą 41:68.

Ketvirtą kėlinuką „Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu 7:0. Bet arčiau „Grizliai“ savo varžovų jau nebeprisileido ir visiškai kontroliavo rungtynių pabaigą. Puikus žaidimas, paremtas žaidėjų individualiu meistriškumu atnešė „Grizliams“ B lygos čempionų taurę. Galutinis rungtynių rezultatas 63:81 (21:15, 11:26, 9:27, 22:13).

Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)A.Lencevičiaus vedami „Grizliai“nukovė „Bangą“ bei žengia į B lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:21 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)