BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs Huawei (99:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po BC „Gazuoto pieno“ – Arnuva kojomis krito dar vienas varžovas

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 21:49 val., peržiūros: 708

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi komandos dar nepatyrusios pralaimėjimų – BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva (3/0) ir svečių teisėmis atvykę „Huawei“ (3/0).

Rungtynes BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva pradėjo uraganiniu puolimu ir per minutę laiko įgijo 7 taškų pranašumą., tačiau „Huawei“ susitvarkė su puolimu , kur išlygino rezultatą ( 11:11). Toliau ekipos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o kėlinuko pabaigoje šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir susikrovė 4 taškų pranašumą ( 27:23). Antrame kėlinyje „Huawei“ pasinaudojo varžovų gynybos klaidomis, kur išlygino rezultatą. Likus žaisti tris minutes BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva surengė įspūdingą atkarpą, kur varžovai gynyboje ,tiesiog, buvo supančioti ir šeimininkai prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 53:43.

Po ilgosios pertraukos „Huawei“ pradėjo gintis zonine gynyba, kur šeimininkai beveik keturias minutes nepelnė taškų, o svečiai skirtumą sumažino iki penkių taškų ( 53:48). Po minutės pertraukėlės (BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ) susitvarkė tiek su gynyba, tiek su puolimu, kur laimėjo atkarpą 9:0 ( 62:48). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „Huawei“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė keletą greitų atakų, kur pranašumas ištirpo iki 9 taškų ( 89:80), tačiau BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva buvo neįkandomas riešutėlis varžovams ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 99:80 (27:23, 26:20, 17:17, 29:20)

Po laimėtų rungtynių BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipos treneris, J.Eibukas, kalbėjo:
„Rungtynių pradžioje sustojome zona, kad varžovai mestų tritaškius metimus, tačiau kai pradėjo pataikyti, pakeitėme gynyba ir rezultatą matome.“

BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)