ICE vs Advokatų kontora „Konsus“ (64:98)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmosiose serijos rungtynėse triumfavo „Konsus“

2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 566

Gegužės 1 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 64:98 (15:24, 14:30, 22:11, 13:33)

Rungtynes komandos pradėjo susikaupę ir pasiruošę kovoti. „Konsus“ komandai sekėsi šiek tiek geriau. Aukštesnių žaidėjų turintys svečiai vertė visus taškus iš po krepšio, mesdami vos viena tolimą metimą per kėlinį. Tuo tarpu kitoje aikštelės pusėje šeimininkai sunkiai brovėsi pro zoninę gynybą. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Konsus“ rezultatu 15:24. Antrajame kėlinyje vaizdas liko panašus. Šeimininkai pradėjo daryti klaidas ir leido varžovams bėgti į greitas atakas. „Konsus“ papildė savo taškų kraitį tolimais metimais ir po dviejų kėlinių svečiai pirmauja rezultatu 29:54.

Trečiajame kėlinyje situacija šiek tiek pasikeitė. Šeimininkams pavyko įklampinti varžovus į savo gynybą, suregzti keletą greitų atakų ir sumažinti atsiklikimą. Po trijų kėlinių priekyje „Konsus“ 51:65. Paskutinio kėlinio pradžioje „ICE“ toliau tęsė puikią atkarpą ir mažino skirtumą, kol liko vos 8 taškai. Tačiau „Konsus“ nepasimetė, pradėjo arčiau gintis, išprovokavo varžovų klaidas ir šventė pergalę rezultatu 64:98.

Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis triumfavo „GZP“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:43 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Pro Angels“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)„ICE“ sutriuškino „MRU VSA“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)