Pro Angels vs Advokatų kontora „Konsus“ (109:85)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2019 gegužės 10 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Pro Angels“ ekipa įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ ir tapo B lygos nugalėtojais (VIDEO, INTERVIU)

2019 gegužės 10 d., Penktadienis, 22:05 val., peržiūros: 963

Gegužės 10 dieną, penktadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos didžiojo finalo susitikimas tarp „Pro Angels“ (šeimininkai) ir Advokatų kontoros „Konsus“ (svečiai) krepšininkų.

Rungtynes „Pro Angels“ pradėjo keturiais tiksliais tolimais metimais iš eilės, kurie po dviejų minučių jau leido šeimininkams pirmauti 14:7. Ir toliau sėkmingai tolimais metimais varžovus baudę „Pro Angels“ krepšininkai labai greitai susikrovė ir dviženklį pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje Advokatų kontora „Konsus“surengė nedidelį spurtą, kuris leido priartėti iki 32:26.

Antrajame kėlinuke šeimininkai priartėjo iki minimumo 43:42. Bet tada „Pro Angels“ ekipą į priekį patraukė P.Kleiza, kurio tolimi metimai labai greitai leido jiems vėl įgyti dviženklį pranašumą ir pasibaigus dviem kėliniams pirmauti 62:49.

Sunkiai trečią kėlinį pradėję Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai leido šeimininkams dar labiau nutolti ir įpusėjus kėliniui pirmauti 75:55. Visgi, kėlinio antroje pusėje svečiai šiek tiek aptirpdė turėtą deficitą – 79:67.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo apylygiu žaidimu, o jam įpusėjus vis dar dviženkle persvara pirmavo „Pro Angels“ – 88:74. Visgi, rungtynių pabaigoje „Pro Angels“ nejuokavo, dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir tapo B lygos nugalėtojais. Galutinis susitikimo rezultatas 109:85 (32:26, 30:23, 17:18, 30:18).

Rungtynių video reportažas ir interviu

„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)Tik po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „ICE“ ir žengią į B lygos finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:07 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)