MRU VSA vs ICE (92:98)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2019 gegužės 10 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„ICE“ po dramatiškos kovos palaužė „MRU VSA“ ir iškovojo B lygos bronzą

2019 gegužės 10 d., Penktadienis, 20:31 val., peržiūros: 832

Gegužės 10 dieną, penktadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos mažojo finalo susitikimas tarp „MRU VSA“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai) krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos, abi ekipos palaikė greitą žaidimo tempą, bet tritaškių metimų seriją paleidusi „ICE“ įpusėjus kėliniui pirmavo 10:19. Nors „MRU VSA“ labai greitai aptirpdė turėtą deficitą iki keturių taškų. Visgi, sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidė svečiai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje 22:29.

Antrajame kėlinuke A.Kniukšta dviem tolimais tiksliais metimais inicijavo „MRU VSA“ spurtą, kuris tęsėsi visą kėlinuką – tris tolimus metimus pridėjo Ž.Jašinas, taikliai ir toliau atakavo A.Kniukšta bei K.Surplys, o perėmusi iniciatyvą „MRU VSA“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 55:48.

Trečiajame kėlinuke „ICE“ ekipai pavyko priartėti iki keturių taškų 65:61. Nors „MRU VSA“ dar sugebėjo atitolti devyniais taškais, bet tobulai kėlinio pabaigą sužaidę „ICE“ krepšininkai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki minimumo 70:69.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečių krepšininkai tiesiog užsiautė puolime, kas leido „ICE’ui“ nutolti 72:81. Rungtynių pabaiga susiklostė itin atkakliai – likus minutei po K. Surplio tritaškio „MRU VSA“ priartėjo iki dviejų taškų. Visgi, persverti rungtynių svarstyklių šeimininkams nepavyko, „ICE“ krepšininkai šaltakraujiškai sumetė baudų metimus ir iškovojo B lygos bronzą. Galutinis susitikimo rezultatas 92:98 (22:29, 33:19, 15:21, 22:29).

„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)„ICE“ sutriuškino „MRU VSA“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos sezoną (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:25 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 21:07 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:22 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)