MRU VSA vs Pro Angels (78:104)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78)

2019 gegužės 07 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 653

Gegužės 7d., Antradienį, 20:15val., Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, antrosios pusfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „Pro Angels“. Pirmąsias pusfinalio serijos rungtynės laimėjo „Pro Angels“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, daugiau kaip pusę pirmojo kėlinio ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau keliais tolimais metimais atakas užbaigę „Pro Angels“ įpusėjus ketvirčiui išsiveržė į priekį 5 taškais (12:17). Šeimininkai taip pat atsakė tritaškiu metimu ir sumažino atsilikimą iki 2 – 19:21. Antrojo ketvirčio pradžioje „MRU VSA“ išlygino rezultatą, tačiau įpusėjus kėliniui sekė svečių atkarpa, po kurios „Pro Angels“ turėjo 13 taškų pranašumą – 25:38. Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje svečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą – 35:45.

Antrąją rungtynių dalį rezultatyviai pradėjo abi komandos, tačiau praėjus kiek daugiau nei 2 trečiojo kėlinio minutėm „MRU VSA“ krepšininkai nebesurado progų sėkmingai užbaigti atakas, tuo pasinaudoję „Pro Angels“ susikrovė 25 taškų pranašumą – 53:78. Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kuriems pavyko sušvelninti atsilikimą iki 17 taškų, tačiau „Pro Angels“ snaiperiai išnaudojo visas progas ir greit atstatė turėtą pranašumą. Svečiai nebepaliko šansų varžovams ir šventė antrąją pusfinalio pergalę – 78:104 (19:21, 16:24, 18:33, 25:26).

„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)5-iese susirinkę „Pro Angels“ nugalėjo „MRU VSA“ (84:78) (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:22 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)„ICE“ po dramatiškos kovos palaužė „MRU VSA“ ir iškovojo B lygos bronzą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 20:31 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)