KM „Žalgiris“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (86:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą

2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 22:06 val., peržiūros: 731

Trečiadienį, Balandžio 24– ąją dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ salėje įvyko B lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriuose susitiko KM „Žalgiris“ šeimininkai ir svečiai Advokatų kontora „Konsus“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių krepšininkai, tačiau čia pat susiėmę aikštės šeimininkai pasivijo varžovus – 14:10. Sužaidus penkias minutes komandos žaidė apylygiai, nors didesnį pranašumą turėjo svečiai, paskui šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Bet likus minutei iki ketverčio pabaigos svečiai persverė rezultatą ir turėjo 4 taškų persvarą – 19:23.

Antrą ketvirtį geriau pradėję svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau čia pat spurtavę KM „Žalgiris žaidėjai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 2 taškų. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai ir puikiai sužaidė padidino savo persvarą iki 8 taškų – 36:46.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Svečiai atsigavo per antrąją minutę ir jau jie išlygino rezultatą – 46:46 ir po L. Stanevičiaus tolimo metimo šeimininkų komandą įsiveržė į priekį – 61:58. Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus ir komandos žaidė taškas į tašką iki pat ketverčio paskutines minutės, dar svečiai padarė greitas atakas, bet skirtumas tarp komandų pakito labai nežymiai – 55:60.

Ketvirtas ketvertis prasidėjo svečių klaidomis, tuo tarpu šeimininkų žaidėjas V.Šalčius pasinaudojęs jų klaidomis pataikė du tolimus metimus ir padėjo komandai įsiveržti 6 taškais į priekį. Paskui šeimininkai padarė spurta 5:0 ir svečiai pradėjo klysti, mažai pataikyti ir taip paleido pergalę iš savo rankų. Galutinis rungtynių rezultatas – 86:76.

KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)