Kauno TPMC vs Hipocredit.lt (84:89)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Finalo vertoje kovoje triumfavo „Hipocredit.lt“

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:45 val., peržiūros: 717

Kovo 9 dieną, 20:15 valandą, Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno TPMC“ ir svečiai „Hipocredit.lt”. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:89 (20:24, 26:24, 27:22, 11:19).

Kaip ir buvo galima tikėtis, rungtynės prasidėjo labai įtempta ir atkaklia kova. Vien per pirmas penkias minutes pirmaujanti komanda pasikeitė 4 kartus ir buvo galima laukti aršios kovos visas rungtynes. Kėlinuko viduryje „Kauno TPMC“ pavyko sumesti pora tolimų metimų ir atitrūkti nuo varžovų 6 taškų skirtumu, tačiau vos po kelių atakų rezultatas išsilygino ir iki kėlinio pabaigos nei viena komanda neįgijo didesnio skirtumo. Po pirmo kėlinio priekyje svečiai rezultatu 20:24. Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat kovingai ir atkakliai. Pirmoje kėlinio pusėje „Hipocredit.lt“ komanda po truputį tolo nuo varžovų ir susikrovė net 11 taškų pranašumą, tuo metu „Kauno TPMC“ komanda niekaip nepataikė tolimų metimų nuo pirmo kėlinio vidurio ir tai labai apsunkino jiems žaidimą. Visgi šeimininkai puikiai atrado kertančius žaidėjus ir atliko gerus perdavimus, po kurių ne tik pelnydavo taškus, bet ir uždirbdavo varžovams pražangas. Naudodamiesi tokiu žaidimų šeimininkai ištirpdė varžovų pranašumą iki 2 taškų ir po dviejų kėlinių priekyje „Hipocredit.lt“ rezultatu 46:48.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais A.Pelšs tritaškiais, po kurių aikštelės šeimininkai periimė iniciatyva į savo rankas. „Kauno TPMC“ trečiajame kėlinyje vis surengdavo 5-6 taškų spurtą, tačiau „Hipocredit.lt“ komanda tolimais metimais nubraukdavo bet kokias varžovų pastangas atitrūkti. Po trečio ketvirčio priekyje „Kauno TPMC“ rezultatu 73:70. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo gerokai sėkmingesnė „Hipocredit.lt“ komandai. Per pirmas 3 minutes svečiai suvaržė varžovus gynyboje ir neleido pelnyti taškų, to pasekoje spurtavo rezultatu 7:0. Po spurto „Hipocredit.lt“ periimė iniciatyvą ir aikštelės šeimininkams atiteko besivejančių vaidmuo. Kėlinuko pabaigoje komandos vis dar skyrė vos keli taškeliai ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos aikštelėje virė tikra kova. Šiek tiek taikliau rungtynių pabaigoje mėtę „Hipocredit.lt“ triumfavo rezultatu 84:89.

“Hipocredit.lt“ komandos treneris Mindaugas Špokas: „Labai sunkios, bet tuo pačiu ir įdomios rungtynės. Manau patiems žaidėjams buvo labai smagu. Šiek tiek sunku žaisti tokias varžybas po savaitgalio, pirmadienį, ir dar po tokių gražių švenčių. Norėjome padovanoti savo moterims gražią pergalę, manau, puikiai gavosi.“

Inirtingame trileryje triumfavo „Pro Angels“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)Pirmosiose pusfinalio rungtynėse vos pergalės nepaleidę triumfavo „Kauno TPMC“ (2020 birželio 16 d., antradienis, 22:15 val.)KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo lengvą pergalę (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)