Night Club Basement vs Kolegos (108:70)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 943

Lapkričio 6 dieną 20:30 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Night Club Basement“ (šeimininkai) ir „GZP – Kolegos“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 108:70 (29:17, 25:14, 33:16, 21:23).

Rungtynių pradžia „GZP – Kolegos“ komandai buvo sunkoka. Per pirmas tris minutes jiems pavyko įmesti vos vieną tašką, tuo tarpu gynyboje praleido 11 taškų ir teko prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės svečiams pavyko šiek tiek pagerinti puolimą, tačiau gynyboje kol kas sunkiai sekėsi stabdyti organizuotas varžovų atakas. Pirmo kėlinio pabaigoje rezultatas – 28:17. Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų išliko panašus. Beveik visą kėlinį „Night Club Basement“ didino pranašumą, o varžovai tuo tarpu stengėsi atrasti būdų kaip užpulti. Kėlinuko gale svečiams pavyko šiek tiek atsibusti ir surengti kelias rezultatyvisi atakas iš eilės, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Po dviejų kėlinių rezultatas 54:31.

Tečiajame kėlinyje viskas klostėsi taip pat kaip ir prieš tai dviejuose kėliniuose. „Night Club Basement“ įrodinėjo savo pranašumą, o „GZP – Kolegos“ stengėsi susižaisti ir integruoti naujus komandos žaidėjus. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 87:47. Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko parodyti rezultatus pirmų trijų kėlinių bandymo žaisti. Ketvirtąjį ketvirtį „GZP – Kolegos“ komandai pavyko laimėti rezultatu 23:21. Tai reiškia ne tik užpulti geriau pavyko, bet ir apsiginti. Pergalę šventė „Night Club Basement“ rezultatu 108:68.

„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)