ICE vs Kauno TPMC (84:111)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkakliai besipriešinę „ICE“ krito trečiajame kėlinyje

2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 587

Vasario 19 dieną 20:30 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „ICE“ ir svečiai „Kauno TPMC”. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:111 (18:31, 29:23, 23:33, 14:24).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno TPMC“ komanda. Svečiai puikiai išnaudojo visas progas puolime tiek nuo trijų taškų linijos, tiek po krepšiu. Savo ruožtu varžovų gretose pukiai žaidžiantis Aurelijus Jančenko tempė komandą paskui save ir neleido varžovams įgyti dviženklio pranašumo. Po pirmo kėlinio priekyje „Kauno TPMC“ rezultatu 18:31. Antrajame kėlinyje „ICE“ komandai pavyko surasti būdų geriau užpulti krepšį ir to pasekoje per visą kėlinį sumažino atsilikimą iki 7 taškų 47:54.

Trečiąjį kėlinį „ICE“ pradėjo dar dvejomis sėkmingomis atakomis, po kurių skirtumas ištirpo iki 3 taškų. Tačiau svečiai suskubo taisyt situaciją ir truputį aktyviau pasigynę periimė kelis kamuolius ir surengė kelias greitas atakas, po kurių susigrąžino dviženklį pranašumą. Toliau komandos iki kėlinio galo kovojo taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje svečiai surengė kelias sėkmingas atakas be atsako ir po trečio ketvirčio „Kauno TPMC“ pirmauja rezultatu 70:87. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar padidino pranašumą iki 30 taškų ir liko sutvarkyti tik formalumus. Likus žaisti 7 minutėms Elvinas Kaluginas pelno „Kauno TPMC“ komandai 100-ąjį tašką ir švenčia pergalę rezultatu 84:111.

“Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: „Varžovai išėjo susikaupę ir nusiteikę kovoti. Na, o mes, kol neapsibarėme, tol nežaidėme. Prieš kiekvieną komandą reikia žaisti, o ne durnių volioti. Kai pradėjome susikaupę žaisti, pataikėme metimus, vienas kitą supratom ir viskas stojosi į savo vėžes.“

Puikiai besipriešinę „ICE“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)