Reunion vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (83:91)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų

2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 791

Pirmadienį, lapkričio 25d., krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Reunion“ (1-3) ir „Kauno autobusai“ (3-2) ekipų.

Rungtynes ekipos pradėjo aktyviu ir rezultatyviu žaidimu, o sužaidus kiek daugiau nei tris minutes susitikimą papuošė T. Janušausko dėjimas. „Reunion“ visą kėlinuką alsavo varžovams į nugaras ir tik kėlinio pabaigoje keliais tolimais metimais „Kauno autobusai“ nutolo ir laimėjo pirmą kėlinuką 20:28.

Antrojo kėlinio pradžioje dviem tiksliais tolimais metimais „Reunion“ iškart priartėjo iki dviejų taškų deficito. Visgi, labai greitai svečiai atstatė turėtą pranašumą ir po dviejų kėlinukų pirmavo 41:48.

Trečiajame kėlinyje po M. Lauraičio ir A. Šukio tritaškių „Kauno autobusai“ dar labiau nutolo – 46:61. Antroje kėlinio pusėje „Reunion“ ekipą šiek tiek į priekį patempė D.Petravičius, tačiau paskutinę kėlinio sekundę pataikytas E. Karpavičiaus tolimas metimas vėl atstatė svečių pranašumą – 56:70.

Lemiamame kėlinuke puikiai kamuolius laisviems komandos draugams skirstė L.Krivickas, o „Reunion“ priatėjo iki 71:79. Visgi, „Kauno autobusai“ nebeprisileido arčiau šeimininkų ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 83:91 (20:28, 21:20, 15:22, 27:21).

„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Reunion“ pasiekė pirmąją pergalę sezone (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:29 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)