Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Kolegos (69:83)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą

2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 1076

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno autobusai“ ir „Kolegos“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau šeimininkai demonstravo puikų pataikymą iš tritaškio zonos ir aitrūko nuo varžovų. Vis dėlto, „Kolegos“ puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą, kur skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 20:19). Antrame kėlinyje „Kolegos“ įjungė aukštesnę pavarą ir įpusėjus kėlinukui pirmavo dviženkliu skirtumu, kur „Kauno autubusų“ treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 26:40). Po pertraukėlės svečiai toliau puikiai išnaudojo greitas atakas ir pasiekė rekordinį pranašumą – 32:49

Po ilgosios pertraukos „Kauno autobusai“ pradėjo gintis zonine gynyba, kur „Kolegų“ puolimas sustojo, o varžovai pradėjo mažinti skirtumą. Vis dėlto, svečiams pavyko atsitiesti ir atstatyti turėtą pranašumą ( 52:65). Lemiamas kėlinukas prasidėjo „Kolegų“ sėkminga atkarpa. „Kauno autobusai“ dar bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau svečiai toliau puikiai išnaudojo stipriąsias puolimo puses ir „Kauno autobusai“ turėji pripažinti „Kolegų“ pranašumą. Galutinis rezultatas – 69:83 (20:19, 12:30, 20:16, 17:18)

Po laimėtų rungtynių „Kolegų“ ekipos kapitonas teigė:

„Negausiai susirinkome, tačiau šiandien visai neblogai atrodėme puolime, o gynyboje buvo, kur tobulėti. “

Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)Puikiai besipriešinę „ICE“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)