ICE vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (95:107)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Puikiai besipriešinę „ICE“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 1111

Trečiadienį Spalio 23 dieną, V. Kuprevičiaus progimnazijos salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno autobusai“. Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė apylygiai, tačiau šeimininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą trečiame ketvirtyje – šį kartą meistriškumo ir patirties derinys buvo svečių pusėje, o šeimininkai stengdamiesi kuo greičiau pasivyti savo priešininkus ėmė trumpinti atakas ir bandyti gelbėtis tritaškiais, gaila, bet tai jiems nepadėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu – 95:107 (30:25, 24:32, 15:25, 26:25).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais. Sužaidus keturias minutes, svečiai puikiai pasirodė puolimo zonoje, užtikrinai rinko taškus ir įsiveržė keturiais taškais į priekį. „ICE“ paskui save tempė greitomis atakomis ir lengvais taškais. „Kauno autobusai“ neleido priešininkams pabėgti toli į priekį ir abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo ketverčio pabaigos – 30:25.

Kur kas įdomesnis buvo antrasis ketvertis, „ICE“ pradėjo klysti žaidime, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus ketverčiui turėjo 7 taškų persvarą. Žaidimas likus iki ketverčio pabaigos dviems minutėms vėl tavo apylygis, tačiau ketverčio pabaigoje svečiai sužaidė labai gerai ir dabar jie turėjo 3 taškų pranašumą – 54:57.

Antroje rungtynių dalyje svečiai užtikrintai žaisdami puolime ilgai neleido varžovams priartėti, bet antroje ketverčio pusėje šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Tačiau viskas tuom nesibaigė, puikiai atakavę „Kauno autobusai“ komanda ir toliau rodė varžovams kaip reikia žaisti komandiškai ir taikliai mėtyti. Trečiasis ketvertis baigėsi rezultatu – 69:82.

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „ICE“ kurie vėl sumažino savo atsilikimą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai vėl padidino savo pranašumą net iki 13 taškų. Svečių komanda labai kentėjo nuo tolimų metimų pataikymo. Ši bėda jiems neleido persverti rezultato savo naudai ir įgyti apčiuopiamo pranašumo. Lemiamu momentu „Kauno autobusai“ išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo ir iškovojo pergalę rezultatu – 95:107.

R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)Atkakliai besipriešinę „ICE“ krito trečiajame kėlinyje (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:18 val.)Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)