ICE vs R2P Sport & BC „Rhino“ (58:65)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

R2P Sport & BC „Rhino“ spurtas antro kėlinio pabaigoje 17:0 leido jiems įveikti „ICE“

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 981

Trečiadienį, lapkričio 6 d., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėjė buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „ICE“ (0-1) ir R2P Sport & BC „Rhino“ (0-1).

Rungtynių pradžioje komandos kovėsi taškas į tašką ir tik kėlinio paskutinėmis sekundėmis tikslus L. Jarašiaus metimas iš po krepšio leido R2P Sport & BC „Rhino“ pirmauti po pirmo kėlinio 18:20.

Antrojo kėlinio pradžioje M.Vaišvila pataikė du tolimus metimus ir „ICE“ išlygino rezultatą 26:26. Bet tada svečiai suspurtavo 0:17, du tritaškius tik pakilęs nuo suoliuko pataikė A.Čekavičius ir R2P Sport & BC „Rhino“ po dviejų kėlinių buvo priekyje 26:43.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai rezultatyviu puolimu dar labiau nutolo nuo savo priešininkų – 30:51. Bet tada R2P Sport & BC „Rhino“ puolimas visiškai sustojo, „ICE“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir šeimininkai priartėjo iki 38:51.

Lemiamą kėlinuką šeimininkai pradėjo kiek chaotišku žaidimu puolime, o R2P Sport & BC „Rhino“ atrodė, jog ramiai užbaigs rungtynes, bet tada dviem tritaškiais ir metimu iš po krepšio „ICE“ priartėjo iki penkių taškų, tačiau R2P Sport & BC „Rhino“ jau pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 58:65 (18:20, 8:23, 12:8, 20:14).

R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)R2P Sport & BC Rhino be didesnio vargo susidorojo su ICE krepšininkais (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:04 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)