Hipocredit.lt vs Kolegos (102:73)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“

2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 20:20 val., peržiūros: 952

Kovo 12 dieną, 19:15 valandą, Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Hipocredit.lt“ ir svečiai „Kolegos”. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:73 (26:18, 30:19, 29:19, 17:17).

Rungtynes geriau pradėjo „Hipocredit.lt“ komanda. Šeimininkai pirmas tris minutes puikiai metė metimus ir rezultatyviai užbaiginėjo greitas atakas, ko pasekoje po trijų minučių pirmavo rezultatu 12:4. Bėgant kėlinio laikui „Kolegoms“ pavyko apsiginti kelias atakas ir patiems užpulti bei prisivyti varžovus. Iki kėlinio galo Paulius Kleiza sumetė dar du tolimus metimus į varžovų, po kurių šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą 26:18. Antrąjį kėlinį „Hipocredit.lt“ pradėjo surengdami spurtą, po kurio šeimininkai pirmavo jau 16 taškų pranašumu. „Kolegos“ greit susiimė ir stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau gavosi tik pristabdyti varžovus ir antrąjį kėlinį „Hipocredit.lt“ užbaigė pirmaudami rezultatu 56:37.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje liko panašus kaip ir pirmuose kėliniuose. „Hipocredit.lt“ toliau dominavo abejose aikštelės pusėse ir po truputį didino pranašumą. Trečio kėlinio pabaigoje šeimininkai pirmavo rezultatu 85:56. Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai. Kėlinuko pabaigoje Gedimina Velička pelno savo komandai 100-ąjį tašką ir „Hipocredit.lt“ triumfuoja rezultatu 102:73.

“Hipocredit.lt“ komandos treneris Mindaugas Špokas: „Liko dar vienos reguliariojo sezono varžybos, dirbam, ruošiamės joms ir tikimės jog sužaisim“

„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo lengvą pergalę (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:41 val.)„Hipocredit.lt“ ir toliau nesulaukia didesnio pasipriešinimo B lygoje (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:39 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)