STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs SPORTO MANIJA & EKODORA (78:64)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 28 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Pralaimėjimas "Sporto Manija & Ekodora" ekipai šventinės nuotaikos nesugadino

2011 gruodžio 28 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 5796

Trečiadienį, gruodžio 28 dieną VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" ir svečių "Sporto Manija & Ekodora" ekipų. Pirmąjame kėlinuke žymiai pranašesni buvo svečių žaidėjai ir jie įgijo keturiolikos taškų pranašumą, tačiau nuo antrojo ketvirčio pradžios šeimininkai ėmė po truputį mažinti atsilikimą ir jau po trijų kėlinukų komandas skyrė tik šeši taškai. Paskutinį ketvirtį kelis kartu rezultatyviau sužaidę šeimininkai šiuos metus užbaigė pergale. 78:64 (7:21, 20:19, 23:16, 28:8).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, tačiau netrukus svečių krepšininkai atsakė sausa atkarpa 6:0 ir įgijo keturių taškų pranašumą. Į tai "Stašaitis & Partners Advokatų Kontoros" žaidėjai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, kurį, kaip ir pirmąjį, pataikė D.Iremiren. Po šio dvitaškio "Sporto Manija & Ekodora" ekipa surengė įspūdingą spurtą 15:0, kurio dėka galėjo džiaugtis jau net septyniolikos taškų pranašumu, tačiau taiklus šeimininkų tritaškis metimas sumažino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. 7:21.

Antrasis kėlinukas jau buvo įtemptesnis. Ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau vėliau šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki devynių taškų. Svečių krepšininkai neliko stovėti vietoje ir pelnę šešis taškus iš eilės įgijo penkiolikos taškų persvarą. Ilgai netrukus "Stašaitis & Partners Advokatų Kontoros" žaidėjai sumažino atsilikimą iki venuolikos taškų, bet "Sporto Manija & Ekodora" komanda vėl padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Iki kėlinuko pabaigos žaidimas klostėsi apylygiai, šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą trylikos taškų. 27:40.

Antroji rungtynių pusė buvo daug sėkmingesnė šeimininkams. Jau pačioje trečio kėlinuko pradžioje jie surengė spurtą 14:4 ir sumažino deficitą vos iki trijų taškų. Vėliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė penki iš eilės svečių taškai, kurių dėka jie įgijo aštuonių taškų pranašumą. Trečiojo ketvirčio eigoje "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" krepšininkai sugebėjo vė; prisivyti varžovus ir sumažinti atsilikimą tik iki trijų taškų, tačiau paskutinėmis kėlinuko sekundėmis sėkmingai sužaidęs A.Šaulys padidino savo ekipos persvarą iki šešių taškų. 50:56.

Paskutinysis kėlinukas buvo tiesiog fantastiškai sėkmingas šeimininkams, kurie per šį kėlinį nepadarė nė vienos klaidos. Nors ketvirčio pirmosiomis sekundėmis abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau vėliau šeimininkai surengė spurtą 8:0, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Taiklus M.Jakšto tritaškis metimas sugrąžino svečiams iniciatyvą ir vieno taško pranašumą, tačiau neilgam, nes netrukus šeimininkų žaidėjai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Svečiams teko vaidinti besivejančių rolę, ko pasekoje jie turėjo pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu 78:64.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Pirmojoje rungtynių pusėje žaidėme truputį savanaudiškai, antroje rungtynių pusėje pradėjome dalintis kamuoliu, sukti savo derinius ir palikti žaisti vienas prieš vieną mūsų pagrindinį įžaidėją Žygimantą Šeškauskį ir tas puikiai pasiteisino. Taip pat gynyba, vyrai tikrai, ypač ketvirtąjame kėlinyje, dirbo pasiaukojančiai. Galima už tai tik paploti ir pasidžiaugti, nors vyrai paskutinius du kėlinius žaidė beveik be keitimų ".

Pralaimėtojų komentaras : " Viskas gerai, tarpušventė, visi čia yra mėgėjai, visi smagiai "atbaliavojo" Kalėdas ir mums šis pralaimėjimas nieko nereiškia, taip, kad mes per daug nepergyvenam, aišku, nuotaika truputį sugadinta, bet laimi stipresni ".

"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" : Ž.Šeškauskis 24 (6 rez.perd., 9 išprov.praž.), D.Iremiren 21 (31 naud., 14 atk.kam.), A.Miliūnas 14 taškų.

"Sporto Manija & Ekodora" : A.Šaulys 14 (5 išprov.praž.), M.Patašius 14 (25 naud., 11 atk.kam.), K.Vaičekauskas 12 (10 atk.kam., 5 išprov.praž.),

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2011 gruodžio 29 d., 18:38 val.

siandien losem tarpklasinese, imeciau kelis dvitaskis, bet neivieno tritaskio, o protokole pamaciau kad irasytas trajakas! Va kur dingo tavo metimas Dima :D
Jonis

Anonimas2011 gruodžio 29 d., 17:20 val.

Parachomiko nebuvo ir sugeba pralaimeti komandai , kuri zais Issukio taureje tik ir nepateko i top8 , silpnokai Ekodora :))

Anonimas2011 gruodžio 29 d., 12:27 val.

Man tai tikrai neprisisapnavo. tai arba kitam įrašė arba pramiegojo, nes dvitaški as imečiau dar pirmam kelinyje, o jei būtų užskaite 2 taškus vietoj 3 tai tada būtų dvitaškiai 2 įrašyti, o parašytas 1. Vnz matimas kazkur dingo (galima daryti prielaida kad komandai nedarašė 3

taskus, kas galėjo įtakoti galutinį rezultatą). kažkokia eilinė durna situacija.

"Sporto manija & Ekodora" lengvai įveikė "Kauno SRC" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Sporto Manija & Ekodora" palaužė "Brestą" (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:38 val.)"Sporto Manija & Ekodora" iškovojo kelialapį į "B" lygos finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje užtikrintai įveikė "United" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:50 val.)"Sporto Manija & Ekodora" sutrypė "Darbą" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:14 val.)Tik po pratęsimo pergalę iškovojusi"Sporto Manija & Ekodora" tapo stipriausia "B" lygos komanda (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:41 val.)"Bresta" įveikė „Sporto Manija & Ekodora“ jų aikštėje (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Sporto manija & Ekodora" gana sunkiai įveikė "Kauno vandenų & Onninen" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 17:37 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse "Sporto Manija & Ekodora" intrigą palaikė tik pirmajame kėlinyje (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)"Sporto Manija & Ekoroda" išgelbėjo ketvirtfinalio seriją (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)