RENVERSA vs PRIENŲ GYVENIMAS (73:69)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 03 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Renversa" pasiekė sunkią pergalę prieš "Prienų Gyvenimą"

2012 kovo 03 d., Šeštadienis, 20:50 val., peržiūros: 4163

Šeštadienį (03.03) Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos , „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas išbandė „Renversa“ (šeimininkai) ir „Prienų Gyvenimas“ (svečiai). Po atkaklios kovos pergalę šventė šeimininkai – 73:69 (17:18, 17:14, 16:17, 23:20).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po dviejų iš eilės P.Bartkevičiaus tritaškių išsiveržė į priekį (0:4). „Renversa“ taip pat pataikė tritaškį metimą ir sumažino skirtumą perpus (3:6). Tuo prieniškių bėdos dar nesibaigė. Keturis taškus iš eilės pelnė E.Aniulis ir persverė rezultatą (7:6). Panašus skirtumas išsilaikė beveik viso kėlinio metu. Visgi vėliau „Prienų Gyvenimas“ sugebėjo išlyginti rezultatą (14:14). V.Kalesnikas pataikė tritaškį ir išvedė į priekį „Renversos“ vyrus (17:14), bet lemiamą žodį šiame kėlinyje tarė A.Snapaitis pelnęs keturis taškus iš eilės ir išvedęs savo komandą į priekį – 16:17.

Antrajame kėlinyje „Renversa“ rodė žymiai geresnį krepšinį. Iš pradžių vėl susigrąžino persvarą į savo rankas (21:20), o vėliau ir padidino skirtumą iki šešių taškų (28:22). Du M.Birbalo tritaškiai vėl išlygino rezultatą ir dar kartą patvirtino,jog kova šiose rungtynėse atkakli ir nenuspėjama (28:28). „Renversai“ kėlinio pabaigoje pelnius šešis taškus iš eilės (T.Tirlikas pelnė 4), šeimininkai vėl susigrąžino šešių taškų pranašumą (34:28), tačiau „Prienų Gyvenimas“ vėl kėlinį užbaigė sėkmingiau ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 34:32.

Po ilgosios pertraukos „Renversa“ nežymiai buvo padidinusi skirtumą iki trijų taškų (39:36), tačiau taiklus P.Bartkevičiaus tritaškis vėl išlygino rezultatą (39:39). „Prienų Gyvenimas“ pabandė atitrūkti ir pelnę 6 taškus be atsako, išsiveržė į priekį (41:47). Kėlinio pabaigoje „Renversa“ pradėjo bombarduoti svečių iš Prienų krepšį ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo nežymią vieno taško persvarą – 50:49.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko bekompromisė kova. „Renversa“ ir toliau laidė taiklius tolimus metimus ir netgi padidino skirtumą iki penkių taškų (58:53). Visgi likus žaisti apie tris minutes skirtumas vėl aptirpo iki per vieną ataką panaikinamo trijų taškų deficito (60:57). Nors „Renversa“ ir sugebėjo dar kartą atitrūkti iki šešių taškų (64:58), tačiau taiklus M.Birbalo tritaškis vėl atstatė trijų taškų skirtumą (64:61). Dar po kelių atakų komandas skyrė jau tik du taškai (68:66). Likus vienai minutei iki rungtynių laiko pabaigos S.Korolkov visas rungtynes pro šalį mėtęs tritaškius pagaliau pataikė ir padidino skirtumą iki saugesnių penkių taškų. „Prienų Gyvenimas“ buvo priartėjęs iki dviejų taškų (71:69), tačiau nepavykus perimti kamuolio teko priverstinai pažeisti taisykles ir du taiklūs J.Griežės baudos metimai įtvirtino „Renversos“ pergalę – 73:69.

"Renversa": R.Švagždys 17 (12 rez.perd., 5 per.kam), T.Tirlikas 13 (12 atk.kam.), E.Aniulis 11 (12 atk.kam.).

"Prienų Gyvenimas": T.Kavaliauskas 21, P.Bartkevičius 16, A.Snapaitis 15 (14 atk.kam.), M.Birbalas 13 taškų.

Po rungtynių „Renversos“ treneris, S.Korolkov teigė:

- Laimėjome, sunkiai laimėjome. Gal varžovai pradėjo nepataikyti tritaškių, kaip rungtynių pradžioje, o mums pabaigoje pakrito. Galbūt šiek tiek atkovotais laimėjome, sunki pergalė.

„Prienų Gyvenimo“ ekipos vidurio puolėjas, A.Snapaitis pasakojo:

- Nežinau gynyboje regis viską padarėme gerai, bet varžovai pataikė nežmoniškai, nežinau ar jie taip visada, bet pataikė, sumetė viską ir pralaimėjome, greičiausiai tokia pagrindinė priežastis. Gynyboje gerai atidirbome, tačiau varžovai mėtė per rankas ir pataikė, šiaip lygevertės komandos atrodė, tačiau pritūko sėkmės. Sveikiname varžovus.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2012 kovo 04 d., 02:41 val.

Va paskutine foto tai tikrai nezmoniska :DDDDD

TomTJ2012 kovo 04 d., 00:19 val.

Na ka atrodo "Renversa" komanda galima sveikinti netik su sia pergale bet ir su iskovota galimybe grizti kovoje i "Didziaja" B lygos taure. Dabar belieka laukti kas tose pereinamose varzybose bus busimas varzovas is "Didziosios" taures "Bresta", "Vailendas" ar "Hidraulines sistemos"?

bmw5302012 kovo 03 d., 23:03 val.

:))

"Renversa" pasiekė nelengvą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:55 val.)"Kauno SRC" prikėlė intrigą, tačiau pergale džiaugėsi "Prienų Gyvenimas" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 18:36 val.)"Darbas" neatsilaikė prieš "Renversą" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 23:35 val.)"Kauno vandenys & Onninen" lengvai nugalėjo Prienų "Gyvenimą" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Bresta" laimėjo išlikimo rungtynes prieš "Renversą" (2012 kovo 16 d., penktadienis, 23:24 val.)"Renversos" pergalei prireikė pratęsimo (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:11 val.)"Renversa" nugalėjo "Darbą" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 20:55 val.)"Renversa" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Eigulinius" (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Renversa" panaikino deficitą ir iškovojo pergalę (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 17:35 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "Solum Grindis" ir priartėjo prie finalo (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 21:33 val.)