SPORTO MANIJA& VAILENDAS vs HIDRAULINES SISTEMOS & KOMPIUTERA (78:56)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

"Sporto Manija & Vailendas" po galingo paskutiniojo kėlinio pelnė užtikrintą pergalę

2012 vasario 22 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 5272

Trečiadienį (02.22) J.Grušo vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sporto Manija & Vailendas" ir svečių "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera". Pirmajį kėlinį ekipos pradėjo gan panašiai, nė viena neparodė savo silpnųjų vietų ir tik 2 taškais kėlinuką laimėjo svečiai. Antrajame kėlinyje žaidimas ir toliau tekėjo panašia vaga, nors skirtumas buvo minimalus, tačiau "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" sugebėjo jį išlaikyti, tik paskutiniosiomis minutėmis aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą ir laimėjo pirmąją pusę. Trečiajame kėlinyje ekipos vėlgi demonstravo gan panašų žaidimą, taigi šeimininkams pavyko pridėti dar 2 taškus. Paskutiniajame kėlinyje "Sporto Manija & Vailendas" sutriuškino savo varžovus ir pasiekė nesunkią pergalę (78:56).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek geriau aikštelės šeimininkai, šie išsiveržė priekį. Taigi, didžiąją kėlinio dalį šie pirmavo šiokiu tokiu skirtumu. Vis tik kėlinio pabaigoje rezultatą sugebėjo persverti "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera", bei laimėti pirmasias 10 minučių (15:17).

Antrajame kėlinyje svečiai tęsė pastarajame kėlinyje pradėtą spurtą ir po pirmųjų atakų padidino skirtumą tarp ekipų iki dviženklio. Pasibaigus šiai atakai, "Sporto Manija & Vailendas" kontratakavo, bei sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Kiek vėliau žaidimas aprimo, tačiau neilgam, nes paskutiniosiomis atakomis šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėjo pirmuosius kėlinius (39:36).

Trečiajame kėlinyje nebuvo didesnių spurtų, ar sėkmingesnių atkarpų vienai ar kitai ekipai. Žaidimas buvo ramesnis ir ne toks banguotas, taigi per šias 10 minučių nei vienai ekipai nepavyko pernelyg išsiskirti ir tik 2 taškais savo pranašumą dar labiau padidino "Sporto Manija & Vailendas" (54:48).

Paskutiniajame kėlinyje į gilią duobę įkrito "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjai, šie niekaip nesugebėjo pataikyti į krepšį, tinklelis buvo tarsi užrištas, tuo tarpu varžovai tuo naudojosi apsukriai ir skirtumą augino kaip "ant mielių". Po pirmosios atkarpos skirtumas buvo jau persvertas į trečiąją dešimtį. Likusi kėlinio dalis jau geriau susiklostė svečiams, tačiau pergalę nesunkiai pasiekė "Sporto Manija & Vailendas" (78:56).

"Sporto Manija & Vailendas" ekipoje naudingiausi buvo Tomas Čerba (14 tšk. 6 per.kam) Rytis Adžgauskas (17 tšk. 2 atk.kam) Modestas Žaunierūnas (12 tšk. 4 atk.kam)

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Tadas Vasiliauskas (18 tšk. 7 atk.kam) Marius Petrauskas (14 tšk. 6 atk.kam) Ignas Plečkaitis (11 tšk. 2 atk.kam)

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "Priešininkai atėjo šešiese ir mes jau matėme, jog turime kiekio pranašumą. Tai iškart buvo matyti, kad turime žaisti labai aktyviai, stengėmės varžovus išmušti iš vėžių, bei išvarginti. Varžovai labiau patyrę daugiau matę krepšinio, jeigu mes būtume pozicinį žaidimą žaidę, tai būtumę pralošę arba būtų buvę žymiai sunkiau. Taigi, mes sugebėjome primesti aktyvų ir greitą žaidimą ir tas, savaime aišku, davė mums tai kas dabar yra. Tai aš džiaugiuosi, jog mums pavyko primesti tą žaidimą, nes visada tai pavyksta. Mūsų komanda, aišku jauna komanda ir mes mokomės, mums naudingos tokios varžybos. Galbūt varžovams neparanku, kai mes greitai žaidžiam ar norime greitai žaisti, suprantu, kad mėgėjų lygoje žmonės ateina po darbo ir pavargę, bet mes tą energiją norime išnaudoti".

Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Šiandien tiesiog visiškai nemūsų diena. Tokį atsipalaidavimą ir iš vėžių išmušimą lėmė organizacija lygos, kadangi teisėjas į varžybas vėlavo pusvalandį. Buvo kietas žaidimas, gal truputį per kietas, jaunimas alkanas, mušasi, lipa per galvas, o tai jiems ir pasiteisino".

Paskutiniai komentarai (3 iš 41)

Anonimas2012 vasario 26 d., 22:06 val.

Yra teiseju, kurie svilpia labai gerai, ir matosi kad jie rimtai ziuri i darba, rungtyniu metu ju praktiskai nesimato, viena antra klaidele, bet cia gi normalu, jie irgi zmones. Bet yra tokiu , kurie padaro is rungtyniu sou... Pasakai jam ka nors normaliai, tas nusisuka ir zvengia. Kita karta tokiam balvonui i snuki duosiu ir viskas. Arba is sales ismesiu

Anonimas2012 vasario 26 d., 19:17 val.

Linai J Edmundas ne buhalteris-jis Vyr.buhalteris.O kad sniegas automatiškai dings-negerai.

Dzegas2012 vasario 26 d., 12:08 val.

Man toks vaizdas kad LinasJ norejo Dariui labiau ikasti, o ne pagirti Edmunda. As tai nematau jokio skirtumo tarp Dariaus, Vaido, Lenkaus, Edmundo - visi jie kieti, ir kiti geri - niekad nematau problemu del statistikos.

Del teiseju - nevaryciau ant Tado Tarutos, jis tikrai gerai svilpia. Nors cia kai kam ir kada pasitaiko. Kaip ir zaidziant krepsini - viena karta geriau suzaidi, kita karta prasciau.

Leo

"Sporto manijos & Vailendo" komandos pergalę lėmė paskutinę akimirką pataikytas tolimas metimas (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)Atkakliame mūšyje "Sporto Manija & Vailendas" palaužė "Arv Auto" pasipriešinimą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Sporto Manija & Vailendas" tik lemiamoje rungtynių atkarpoje palaužė aktyvų "Eigulinių" pasipriešinimą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:09 val.)"Renversa" pasiekė nelengvą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:55 val.)Dėka įspūdingai sužaisto trečiojo kėlinuko, "Bresta" pasiekė svarbią pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:29 val.)"United" penketukas nugalėjo "Sporto manijos & Vailendas" ekipą (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:36 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" antrąjį etapą pradėjo sunkia pergale (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Topo Centras" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo pergalę (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 03:10 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalingai (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)"ARV Auto" trečiajame kėlinyje sukauptos persvaros pakako išsaugoti pergalei (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:36 val.)