KAUNO SRC vs EIGULINIAI (107:100)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Tik po pratęsimo "Kauno SRC" palaužė "Eigulinius" ir išlygino serijos rezultatą 1-1

2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 23:53 val., peržiūros: 3334

Trečiadienį (04.18) Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko B lygos pusfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Kauno SRC" (šeimininkai) ir "Eiguliniai" (svečiai). Pirmosios minutės buvo truputį sėkmingesnės aikštelės šeimininkams, vis tik minimaliu skirtumu kėlinį laimėjo "Eiguliniai". Antrajame kėlinyje "Kauno SRC" vėlgi išsiveržė į priekį. Vėliau svečiai persvėrė rezultatą, bei laimėjo pirmąją pusę 10 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje ekipos rungtyniavo labai rimtai, tas lėmė, jog "Eiguliniai" dar 2 taškais padidino pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje "Kauno SRC" parodė kovingumą ir pradėjo mažinti atsilikimą, kol jį visiškai anuliavo, bei išplėšė pratęsimą. Pratęsime šeimininkai išsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą visą laiką, bei pelnė itin sunkią pergalę (107:100).

Pirmasis kėlinys prasidėjo geriau aikštelės šeimininkams, šie išsiveržė į priekį (13:8). Po šios atkarpos, ekipos žaidė taškas į tašką, skirtumas nepakilo aukščiau trijų taškų. Vis tik kėlinio pabaigoje po 3 iš eilės įspūdingų tolimų metimų "Eiguliniai" persvėrė rezultatą (26:27).

Antrajame kėlinyje nedidelį atkirtį davė "Kauno SRC", pastarieji surengė spurtą (11:3) ir persvėrę rezultatą, nutolo per 7 taškus. Vėliau svečiai neliko skolingi ir taip pat laimėjo atkarpą (9:2), bei išlygino rezultatą. Kėlinio pabaigoje galingai sužaidė "Eiguliniai" ir išsiveržė į priekį (46:56).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai kartojo pastarojo kėlinio scenarijų, tik šį kartą jiems pavyko tik išlyginti rezultatą. Likusią kėlinio dalį rezultatyviau sužaidė "Eiguliniai", bei po šio kėlinio dar labiau padidino turėtą pranašumą (66:78).

Ketvirtasis kėlinys buvo labai sėkmingas "Kauno SRC" komandai. Šie nuo pat kėlinio pradžios po truputį vis mažino atsilikimą, kol galų gale, rezultatas tapo lygus. Likus mažiau nei 2 minutėms, ekipos kovėsi iš visų jėgų. Taigi ekipos sužaidė identiškai ir sirena skelbė rungtynių pratęsimą (93:93).

Pratęsime iš karto iniciatyvos ėmėsi aikštelės šeimininkai – pataikę pirmuosius taškus. Ilgą laiką ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau priekyje visą kėlinį išliko šeimininkai. Paskutiniosiomis minutėmis "Kauno SRC" padidino skirtumą iki saugios ribos, bei išplėšė pergalę (107:100).

"Kauno SRC" komandą į pergalę vedė Mindaugas Dilys (16 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) Gytis Maciulevičius (15 tšk. 8 atk.kam) Aidas Makūnas (23 tšk. 6 atk.kam)

"Eigulinių" gretose išsiskyrė Lukas Martinaitis (40 tšk. 7 atk.kam) Marcin Dubrow (16 tšk. 4 rez.perd) Mindaugas Sliesoraitis (9 tšk. 7 atk.kam)

Po rungtynių "Kauno SRC" komandos treneris Algirdas Žadeikis teigė: "Nervus ištąsė, tai kaip eurolygoje. Visa rungtynių eiga buvo baisi, pataikymo koeficientas, tai tikriausiai blogiausias sezone. Mums į gerą išėjo, kad priešininkų buvo susirinkę mažiau, nei mūsų. Su tokiu pataikymu, tai į finalą durys, mums turėtų būti uždarytos. Varžovai, tai tiek negausiai susirinkę – žaidė labai gerai. Tritaškiai krito puikiai, ypatingai 20 numeriui, pagyrimai varžovams".

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

kemza2012 balandžio 19 d., 16:40 val.

cia turejo but finalas :) pasiseke kad src taip nesiseke , daugiau taip nebus . SRC ima 1 vieta

Anonimas2012 balandžio 19 d., 15:07 val.

Ale statistas zjbs pavare: Martinaitis 50 minuciu zaide nors 4 kel po 10+pratesimas lyg 45 gaunasi :-DDDDD

Anonimas2012 balandžio 19 d., 13:02 val.

Vo cia tai jo. nieko sau po pratesimo tik, kazkaip galvojau kad SRC lengviau laimes

"Kauno Grūdai" įmetė daugiau už "Eigulinius" ir šventė pergalę (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Kauno SRC" palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)Pirmosiose pusfinalio rungtynėse "Kauno SRC" nesustabdė "Eigulinių" (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:52 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė "Eigulinius" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:12 val.)"Kauno SRC" triuškinančiu rezultatu įveikė "Darbą" (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Po dramatiškų rungtynių "Kauno SRC" pasiekė pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Septyniese rungtyniavę "Eiguliniai" neatsilaikė prieš "Brestą" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Sporto Manija & Vailendas" tik lemiamoje rungtynių atkarpoje palaužė aktyvų "Eigulinių" pasipriešinimą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:09 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės finale (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:32 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę "Kauno SRC" išsaugojo persvarą savo pusėje iki susitikimo pabaigos (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 23:14 val.)