Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija vs Vilkijos gimnazija (65:73)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Vytauto g. 13, Lazdijai, LT-67122

Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius

2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 14:09 val., peržiūros: 1154

Rungtynės prasidėjo milžinisku tempu, tiek viena, tiek kita komanda žaidė greitai ir atakas baigdavo po kelių perdavimų. Svečiai pirmajame kėlinyje gana sėkmingai taikė zoninį spaudimą, todėl šeimininkai dažnai klydo. Antrame kėlinyje šeimininkai segebėjo padaryti išvadas ir sėkmingai įveikdavo spaudimą. Trečiame kėlinyje iniciatyva priklausė Lazdijiečiams ir šeimininkai vis vijosi svečius. Ketvirtas kėlinys buvo ypač atkaklus ir permainingas, tiek viena, tiek kita komanda rodė pakankamai aukšto lygio žaidimą. Vis dėl to Vilkijos krepšininkai buvo stabilesni baigiant atakas ir valdant kamuoli, todėl galutinis rungtynių rezultatas buvo palankesnis svečiams.

Lazdiju komandos treneris džiaugėsi savo komandos kovingumu ir pasiaukojimu kovojant su labai stipria ir subalansuota komanda, kuri pirmąjį susitikima buvo laimėjusi 60 taškų skirtumu.

Net 53 Armino Bučinsko taškai atnešė Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazijai“ mažosios taurės aukso medalius (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:56 val.)„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 18:28 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose ‒ įtikinama Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalė (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:50 val.)„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 17:44 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, puikiai sužaidusi pirmąjį kėlinį, nugalėjo Lazdijų M. Gustaičio gimnaziją. (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:08 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių (2014 balandžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)Į „Basketnews.lt“ mažosios taurės finalą po atkaklios rungtynių pabaigos kiek netikėtai žengė „Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 13:42 val.)Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazija“ sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 06 d., antradienis, 15:34 val.)Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)