Kauno „Saulės“ gimnazija vs Plungės „Saulės“ gimnazija (74:52)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 gegužės 09 d., Pirmadienis, 10:45 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Plungės „Saulės“ gimnazijai bei žengė į finalą

2016 gegužės 09 d., Pirmadienis, 19:22 val., peržiūros: 1381

Pirmadienį, gegužės 9 dieną, Garliavos sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusios Kauno „Saulės“ gimnazijos ir svečių Plungės „Saulės“ gimnazijos. Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių tvirtai iniciatyvą į rankas paėmę kauniečiai per pirmąją rungtynių pusę susikrovė dvidešimties taškų atotrūkį. Nors antroje susitikimo pusėje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau solidų pranašumą išlaikę Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai gana nesunkiai pasiekė finalą. 74:52 (22:12, 15:5, 13:14, 24:11).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė plungiškiai, ilgai nesnaudę Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai surengė spurtą 12:0 ir iškart atitrūko. Kiek vėliau Plungės „Saulės“ gimnazijai dar buvo pavykę sumažinti deficitą iki dviejų taškų, tačiau per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos spurtavę kauniečiai susikrovė dviženklį pranašumą, Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir T. Banio auklėtiniai toliau dominavo. Nors antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas klostėsi panašiai, tačiau artėjant ilgajai pertraukai puikiai pasirodęs J. Kelbauskas padėjo Kauno „Saulės“ gimnazijai susikrauti dvidešimties taškų pranašumą. 37:17.

Po ilgosios pertraukos kiek susiėmę plungiškiai sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir sumažinti skirtumą tarpo komandų iki penkiolikos taškų, tačiau taip lengvai švaistyti pranašumo nesiruošę Kauno „Saulės“ gimnazijos žaidėjai čia pat susigrąžino turėtą atotrūkį. Vis tik, ir toliau kiek geriau atrodę svečiai sugebėjo nežymiai sušvelninti atsilikimą. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę kauniečiai dar labiau atitrūko, bet čia pat lygiai tuo pačiu atsakius Plungės „Saulės“ gimnazija sumažino deficitą iki devyniolikos taškų. Nepaisant to, ir toliau dominavę šeimininkai neleido priešininkams įsijausti bei išsaugoję solidžią persvarą šventė pergalę rezultatu 74:52.

Kauno „Saulės“ gimnazija: Eimantas Stankevičius – 14 tšk., Gvidas Čekanskas – 11 tšk., Bartautas Blažauskas – 11 tšk.

Plungės „Saulės“ gimnazija: Vilius Lapis – 15 tšk., Deividas Rasys – 9 tšk., Žilvinas Kubilius – 8 tšk.

Kauno „Saulės“ gimnazija ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 12:37 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)Plungės „Saulės“ gimnazija lengva ranka nuskynė bronzą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:05 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)Plaugės „Saulės“ gimnazija ketvirtąjame kėlinuke įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnaziją (2016 balandžio 12 d., antradienis, 16:28 val.)Plungės „Saulės“ gimnazija iškovojo lengvą pergalę prieš Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazistus (2016 balandžio 12 d., antradienis, 17:03 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)