Birštono gimnazija vs Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija (52:80)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 13:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 1264

Trečiadienį Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurei laimėti, kuriose susitiko „Birštono gimnazija“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykusius Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija.

Nuo pat pirmųjų minučių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija pradėjo įrodinėti, kad jie šiandien yra verti pergalės ir greitai pabėgo nuo varžovų ( 2:8). Aikštelės šeimininkams didelių pastangų dėka pavyko sušvelninti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau toliau sunkiai sekėsi stabdyti svečių duetą, A.Tilindę ir D.Petkevičių, kurie tiesiog draskė varžovų gynybą. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 8:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo A.Tilindės 7 taškais iš eilės ( 8:23). Vis dėlto, „Birštono gimnazijai“ pavyko atsidaryti tolimų metimų saskaitą, kur pataikė du tolimus tritaškisu metimus ( 14:23). Svečiai greitai suregavo į varžovų spurtą ir greitomis atakomis atstatė pranašumą ( 16:30). Po minutės pertraukėlės „Birštono gimnazijai“ pavyko susitvarkyti su gynyba ir sumažino skirtumą perpus. Paskutinėmis sekundėmis M.Marcinkevičius pelnė du taškus – 23:32.

Trečiajam kėliniui prasidėjus abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir nė vienai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 30:37). Vis dėlto, A.Tilindė ir D.Petkevičius priminė apie save, kur surengė spurtą 10:0 ( 30:47). Toliau abiejų komandų žaidimas aprimo ir Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo 17 taškų atotrūkį – 38:55.

Ketvirtame kėlinyje Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 47:68). „Birštono gimnazijai“ niekaip nesisekė stabdyti varžovų greitų atakų, o svečiai greitomis atakomis tik didino pranašumą ( 47:75). Likęs laikas buvo tik formalumas ir Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija iškovojo lengvą pergalę, rezultatu – 52:80

Po laimėtų rungtynių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos komandos treneris, V.Urbšys, kalbėjo:“Pranašumas buvo akivaizdu kieno. Paprasčiausiai gera treniruotė buvo mums. Visi pasižaidėme daugiau minučių.“

Birštono gimnazija: Jonas Štangvaltas – 14 tšk., Evaldas Balaika – 12 tšk. (11 atk. kam.), Evaldas Urbanavičius – 11 tšk.

Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija: Arnas Tilindė – 37 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Dominykas Petkevičius – 29 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Algirdas Adomavičius – 8 tšk. (13 atk. kam.)

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)„Vilkijos gimnazija“ užtikrintai nugalėjo „Birštono gimnaziją“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 14:33 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)Permainingose rungtynėse „Vilkija“ įveikė „Birštono“ gimnazistus (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 14:05 val.)