Vilkijos gimnazija vs Babtų gimnazija (108:72)Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2018 gegužės 08 d., Antradienis, 13:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Basketnews.lt Lietuva 2018 Mažojoje taurėje Vilkijos gimnazija įveikė Babtų gimnazija ir iškovojo bronzos medalius (108:72)

2018 gegužės 08 d., Antradienis, 18:08 val., peržiūros: 932

Gegužės 8d., Antradienį, A. Sabonio krepšinio centro (II salėje) įvyko Basketnews.lt Lietuva 2018 taurės 10-12 klasių, Mažosios taurės Mažasis finalas tarp: Vilkijos ir Babtų gimnazijų.

Rungtynes abi ekipos pradėjo taškas į tašką, įpusėjus kėliniui minimalia persvara pirmavo Vilkijos gimnazija, tačiau kėlinio pabaigą 13:3 sužaidę Vilkijos krepšininkai įsiveržė į priekį dviženkliu 10 taškų pranašumu – 23:13. Antrojo kėlinio pradžioje vėl vyko apylygė kova, tiek viena tiek kita ekipa keitėsi taškais, tačiau Babtų gimnazijai tik kėlinio pabaigoje pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą – 41:32.

Antros rungtynių pusės pradžioje savo pranašumą sugebėjo įtvitrtinti Vilkijos gimnazijos ekipa, per pusę trečiojo kėlinio susikraudami 24 taškų persvarą ir ją išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos – 76:56. Ketvirtame kėlinyje Babtų gimnazijos puolimas strigo, o tuo pasinaudoję varžovai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo įtikinamą Mažojo finalo pergalę – 108:72 (23:13, 18:19, 35:24, 32:16).

Mažojo finalo naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Rolandas Petrauskas.

Kauno „J. Jablonskio gimnazija“ neturėjo vargo su „Vilkijos gimnazija“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:30 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija čempionatą pradėjo pergale (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 18:32 val.)