Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija (86:74)Basketnews.lt Lietuva 2019 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 13:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija“ nesunkiai įveikė „Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija“

2019 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 14:32 val., peržiūros: 383

Balandžio 25 dieną, 13:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija“ (šeimininkai) ir „Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 86:74 (23:11, 12:15, 32:18, 19:30).

Rungtynių pradžioje labiau susikaupę pradėjo šeimininkai. Šie keliais tolimais metimais iškart įgijo pranašumą, o varžovams atiteko besivejančių rolė. Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 23:11. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko pristabdyti varžovus. Panaudoję gynyba arčiau tritaškio išvengė laisvų metimų ir net pavyko laimėti kėlinį. Tačiau deficito panaikinti nepavyko ir po dviejų kėlinių priekyje vis dar šeimininkai rezultatu 35:26.

Trečiajame kėlinyje „Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija“ pastangos priartėti visai subliuško. Varžovai sumetė 8/12 tritaškius ir atitrūko daugiau nei 20 taškų. Po trijų kėlinių priekyje „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija“ rezultatu 67:44. Ketvirtajame kėlinyje stebuklo suskurti taip pat nepavyko. Pergalę šventė „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija“ rezultatu 86:74.

„Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija“ komandos kapitonas I.Mikulis: „Naudojom spaudimą ir aktyvią gynybą, o tai leido mums susikurti progas greitoms atakoms“