Vandžiogalos vidurinė mokykla vs Šiluvos vidurinė mokykla (58:81)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 13:45 val. @ Vandžiogalos vid. mokykla, Kėdainių g. 30, Vandžiogala, Kauno raj.

"Šiluvos vidurinė mokykla" nesunkiai nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą"

2012 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 01:03 val., peržiūros: 2575

Trečiadienį, kovo 21 dieną, Vandžiogalos vidurinės mokyklos sporto salėjo įvyko Švyturio – Kauno Krepšinio lygos" 10-12 klasių "Basketnews.lt Lietuva" taurės rungtynės tarp "Vandžiogalos vidurinės mokyklos" (šeimininkai) ir "Šiluvos vidurinės mokyklos" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje, sunkiai sekėsi stabdyti svečių aukštaūgį. Jau po dviejų kėlinukų komandas skyrė 24 taškai, tačiau šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir vis prisivydavo varžovus, bet svečiai iki pat rungtynių pabaigos išsaugojo saugų pranašumą ir šventė pirmą pergalę, rezultatu – 58:81.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą, pirmavo 5:0, bet svečiai greitai pasivijo varžovus ir įsiveržė į priekį 7:12. Šeiminkams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo ( 11:12), bet ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai , laimėdami atkarpą 9:0 ir susikraudami dviženklį pranašumą. Rezultatas po ketvirčio – 11:21.

Antrajame ketvirtyje ir toliau svečiai nestabdė apsukų. Su kiekviena ataka didino savo pranašumą, o šeimininkai retkarčiais dvitaškiais sušvelnindavo rezultatą. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 21 taškas (15:36). Toliau žaidimo eigoje komandas apsikeisdavo taikliais metimais ir svečiams pavyko tik trimis taškais padidinti pranašumą iki 24 taškų. Rezultatas – 24:48.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atsigavo ir sumažino skirtumą 15 taškų ( 33:48). Svečiai po taiklių poros atakų atstatė 18 taškų pranašumą, bet šeimininkai greitomis atakomis sušvelnini rezultatą iki 13 taškų ( 40:53). Šeimininkai dar bandė kabintis, bet toliau metimai skriejo pro šalį. Svečiai tuo pasinaudoję, padidino savo pranašumą iki 18 taškų. Rezultatas po kėlinuko – 40:58.

Paskutiniame ketvirtyje sėkmingiau pradėjo šeimininkai laimėdami atkarpą 6:0 ir komandas skyrė tik 12 taškų, bet svečiai atsakė tuo pačiu ir vėl ekipas skyrė 18 taškų skirtumas ( 46:54). Toliau žaidimo eigoje komandos aspikeisdavo taikliais metimai, nė vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 54:69). Likus žaisti 3 minutes svečiai laimėjo atkarpą 12:4 ir dar padidino savo pranašumą iki 23 taškų. Nesunkią pergalę šventė "Šiluvos vidurinė mokykla" rezultatu – 58:81.

Po laimėtų rungtynių "Šiluvos vidruinės mokyklos" treneris kelbėjo:" Pakankamai sunkios rungtynės buvo. Patys žinome, ką reiškia tie 20 taškų pranašumas. Trečiame kėlinyje čiut jų neišlydė, matyt, maniškiai pavargo, pavargo centras, bet paskui ketvirtame kėlinyje atsigavome."

Po pralaimėtų rungtynių "Vandžiogalos vidruinės mokyklos" treneris teigė:"Pritrūko patirties mūsų ekipai. Niekaip nesusitvarkėme gynyboje su varžovų aukštaūgiu. Trečiame kėlinyje buvome prisvija varžovus, turėjome šansą užsikabinti , tačiau nepavyko."

"Vandžiogalos vidruinės mokyklos": R.Vaznys ( 25tšk. 11atk.kam. 5 išpr.praž.), A.Kondrotas ( 12tšk. 7 per.kam.), M.Mickūnas ( 7tšk.)

"Šiluvos vidruinės mokyklos": nesustabdomas buvo Ž.Liatukas ( 42tšk. 22 atk.kam. 12 išpr.praž), E.Petrauska ( 13tšk. 6 per.kam.), T.Godvaišas ir A.Kniečūnas pridėjo po 11 taškų.

"Vilkijos gimnazija-Ecowood" nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"Vilkijos gimnazija - Ecowood" nušlavė "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 20:19 val.)Šiluvos vdurinė mokykla nusileido Vilkijos gimnazijai - Ecowood (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 13:47 val.)