Biržų "Saulės" gimnazija vs Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (124:72)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 15:00 val. @ Biržų "Saulės' gimnazijos sporto salė, Vytauto g. 32, Biržai LT-41140

Startavo "Basketnews.lt Lietuva" turnyro Aukštaitijos pogrupis

2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 16:52 val., peržiūros: 3034

Šiandien Biržų "Saulės" gimnazijoje startavo "Basketnews.lt Lietuva" taurės turnyro "Aukštaitijos" pogrupis, kuriame vietos gimnazistai priėmė svečius iš Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos. Po gana lengvos kovos pergalę iškovojo šeimininkai Biržų "Saulės" gimnazijos krepšininkai rezultatu 124:72.

Pirmam kėlinuke vyko apylygė kova,ir jis baigėsi rezultatu 33-26 Biržų gimnazistų naudai.

Antrame ketvirtyje kupiškėnai sėkmingai gynėsi ir tik kėlinuko pabaigoje šeimininkai atitrūko 13-kos taškų skirtumu. Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu 58-45 biržiškių naudai.

Antrą rungtynių pusę kupiškėnai pradėjo susitelkę ir rezultatą sušvelnino iki 9 taškų, tačiau padarytos kelios klaidos vėl leido šeimininkams nutolti. Nuo šio memoneto rungytnių baigtis buvo beveik išspręsta.Trečią kėlinuką biržiečiai laimėjo 31-17.

Ketvirtame kėlinuke pirmaujanti komanda dar labiau padidino atotrūkį ir Biržų "Saulės" gimnazijos auklėtiniai šventė pergale triuškinančiu rezultatu 124-72.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Antanas Macys-36 tšk.,Evaldas Jurgaitis-22 tšk.

Svečių tarpe S.Pakalniškis pelnė 17 tšk.,L.Staržinskas 14 tšk.

Trenerio iš Kupiškio nuomone, kupiškėnų komanda buvo ne stipriausios sudėtes todėl ir lėmė tokį taškų skirtumą.

Nugaletojų treneris Vytautas Klemka sakė: "Šiandien mes buvome stipresni, o atsakomosiose rungtynės jei kupiškėnai sustiprins komandą, bus labai įdomu.O jie tikrai moka gerai žaisti krepšinį.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2012 kovo 20 d., 12:09 val.

Norėtusi tikėti, kad protingesnės kartos auga

Anonimas2012 kovo 20 d., 12:02 val.

Nebus tokiu komentaru tikrai.

Anonimas2012 kovo 20 d., 09:42 val.

Bus įdomu pažiūrėt ar ir šis jaunimas taip pat puls rašyt nemažiau kaip po 30 niekinių komentarų apie tai kaip varžybose nesiseka, teisėjai nemyli, etc.

Birštono gimnazija pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 14:36 val.)Kupiškiečiai iškovojo "Basketnews.lt Lietuva" 2012 taurės trečiąją vietą (2012 gegužės 22 d., antradienis, 21:02 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurės čempionai tapo "Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla" (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:13 val.)"Saulių" gimnazijų akistatoje stipresni buvo Biržiečiai (2012 kovo 27 d., antradienis, 13:36 val.)Biržų "Saulės" gimnazija iš Kaišiadorių išsivežė pergalę ir bilietą į finalą (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 17:31 val.)