Birštono gimnazija vs Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija (65:84)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 23 d., Penktadienis, 15:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" parklupdė dar vieną varžovą

2012 kovo 23 d., Penktadienis, 18:03 val., peržiūros: 2841

Penktadienio vakarą KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurėje įvyko dar vienos rungtynės. Į šių pirmenybių startą stojo Birštono gimnazija, kuri priėmė svečius – Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijos krepšininkus. Pirmoji rungtynių pusė vyko itin atkakliai ir atrodė, jog laukia intriguojanti rungtynių pabaiga. Vis tik, po ilgosios pertraukos svečiai į aikštę išėjo maksimaliai susikaupę ir fortūnos lydini. Puikus trečiasis ketvirtis padėjo svečių pergalei pamatus (51:68). Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių Birštono gimnazistai bandė prisivyti savo varžovus, tačiau nesėkmingai ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu (65:84).

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai varžovus mėgino išgąsdinti taikliais tolimais metimais. Osvaldas Brazdžionis pataikė du kartus iš toli, o dar vieną šūvį pridėjo Žygimantas Garmus (11:9). Tačiau svečiai pernelyg neišsigando ir po taiklaus Justino Kursevičiaus tritaškio jau buvo priekyje (13:14). Kėliniui artėjant į pabaigą Birštono gimnazistai vėl kiek atitrūko (17:14). Nors Justinas Kursevičius viena taiklia bauda iš dviejų sumažino savo komandos atsilikimą, tačiau iš toli dar kartą pataikė Osvaldas Brazdžionis ir ekipas jau skyrė 5 taškai (20:15). Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė Martynas Šumskis (20:17).

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų greitai sumažėjo iki minimumo (24:23). Žygimantas Garmus ir Martynas Šumskis apsikeitė taikliais tritaškiais, o po taiklaus Ernesto Trišino tritaškio rezultatas tapo lygus (29:29). Komandos ir toliau žengė koja kojon (30:30). Paskutinėmis kėlinio minutėmis Kęstutis Juškevičius pelnė du taškus, o Martynas Šumskis ir Paulius Pocius atsakė keturiais taškais (32:34).

Trečiasis kėlinukas tapo Justino Kursevičiaus šou. Žaidėjas per šį ketvirtį pataikė net šešis tritaškius iš aštuonių ir padėjo Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijai spurtuoti 5:23, o ekipas jau skyrė dvidešimt taškų (37:57), vėliau skirtumas dar labiau išaugo (40:62). Vis tik, Birštono gimnazistai dar bandė pataisyti padėtį ir ketvirčio pabaigoje sužaidę sėkmingą atkarpą, ją laimėjo 11:2 bei kiek prisivijo savo varžovus (51:64). Vis tik, Martynas Šumskis pelnė paskutiniuosius keturis kėlinio taškus bei vėl sugrąžino savo komandai kiek solidesnę persvarą (51:68).

Žygimantas Garmus lemiamką kėlinį pradėjo taikliu tritaškiu, tačiau į tai Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazistai atsakė atkarpa 2:12 ir ekipas skyrė rekordinė 24 taškų riba (56:80). Po taiklaus Osvaldo Brazdžionio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 19-os taškų (63:82). Kėlinuką komandos užbaigė apsikeisdamos dviem taškais ir susitikimą rezultatu (65:84) laimėjo svečiai, kuriems tai buvo trečioji pergalė iš eilės (65:84).

Po rungtynių Brištrono Gimnazijos treneris Vidas Kapačinskas sakė: "Pergalės nepavyko iškovoti, nes pavargome. Turime tik stipresnį penketuką ir jis dar nėra pilnas. Atsarginiai žaidėjai yra žymiai silpnesni, dėl to taip ir gavosi. Varžovai paliko gerą įspūdį: turi lygią sudėtį, turi du aiškius lyderius, o kiti taip pat pakankamai gero pajėgumo žaidėjai, dėl to varžovai visas rungtynes galėjo laikyti vienodą spartą".

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimanzijos atakų organizatorius Ernestas Trišinas po susitikimo kalbėjo: "Manau, kad pergalę šiandien lėmė tai, jog varžovai netinkamai pasirinko gynybinę sistemą. Antroje rungtynių dalyje jie gynėsi aikšte, o mes turėjome praktiškai visą penkiatuką, kuris meta ir pataiko iš toli. Gavome daug laisvų metimų, juos pataikėme – buvo mūsų diena. Varžovai žaidžia neblogai, tik manau, kad jiems trūksta komandinio žaidimo. Jie bando žaisti per du ar tris žaidėjus".

Birštono gimnazijos komandoje išsiskyrė: Osvaldas Brazdžionis 29 taškai (11 atk. kam, 8 rez. perd, 4 perimti kam), Kęstutis Juškevičius 14 taškų (15 atk. kam, 3 blokai), Žygimantas Garmus 12 taškų

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnaziją į pergalę vedė: Martynas Šumskis 32 taškai (12 atk. kam, 4 perimti kam), Justinas Kursevičius 31 taškas (5 perimti kam), Ernestas Trišinas (7 atk. kam, 6 rez. perd) ir Paulius Pocius (5 atk. kam, 4 rez. perd) po 7 taškus

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2012 kovo 23 d., 01:08 val.

bukit zmones, loskit kase ir nedarykit parodijos su tais savo nenormaliais keitimais.... cia skirta vienai komandai, kuri zaidejus keicia konvejeriu........

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija nepasigailėjo "Žiežmarių" gimnazijos (2012 kovo 20 d., antradienis, 18:00 val.)Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija ketvirtame kėlinyje palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Birštono gimnaziją antrą kartą turėjo pripažinti Kaišiadorių rajono "A. Brazausko" gimnazistų pranašumą (2012 balandžio 24 d., antradienis, 18:28 val.)"Pietryčių" pogrupio lyderių dvikovoje stipresnė buvo Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 17:51 val.)Biržų "Saulės" gimnazija iš Kaišiadorių išsivežė pergalę ir bilietą į finalą (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 17:31 val.)"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" iškovojo bronzos medalius "Basketnews.lt Lietuva" taurėje (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:02 val.)Birštono gimnazija pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 14:36 val.)Žiežmarių gimnazijai nepavyko pateikti akibrokšto prieš Kaišiadorių A.Brazausko gimnazistus (2012 balandžio 17 d., antradienis, 18:01 val.)A. Brazausko gimnazija rungtynių pabaigoje įveikė VDU "Rasos" gimnaziją ir iškovojo vietą pusfinalyje (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 15:10 val.)Osvaldas Brazdžionis vedė Birštono gimnaziją į triuškinančią pergalę (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 19:06 val.)