Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija vs Birštono gimnazija (75:66)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 24 d., Antradienis, 14:45 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Birštono gimnaziją antrą kartą turėjo pripažinti Kaišiadorių rajono "A. Brazausko" gimnazistų pranašumą

2012 balandžio 24 d., Antradienis, 18:28 val., peržiūros: 3632

Antradienio popietę KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurėje šeimininkai "A. Brazausko" gimnazistai priėmė Birštono gimnaziją. Antroji komandų akistata vyko tokiu pačiu scenarijumi kaip ir pirmasis komandų susitikimas. Tris kėlinius vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau susitikimui baigiantis ir vėl sėkmė buvo Kaišiadorių "A. Brazausko" gimnazijos pusėje. Šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu (75:66).

Rungtynes vedini Osvaldo Brazdžionio sėkmingiau pradėjo svečiai (2:5). Vis tik, greitai "A. Brazausko" gimnazistai persvėrė rezultatą savo naudai (6:5). Čia pat trumpa Birštono gimnazijos atkarpa 0:6 vėl leido jiems išsiveržti į priekį (6:11). Porą kartų šeimininkai buvo sumažinę savo deficitą iki minimumo (10:11), (12:13). Vis tik, du taiklūs tolimi svečių lyderio Osvaldo Brazdžionio tritaškiai leido Birštono gimnazijai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių išlaikyti penkių taškų persvarą (14:19).

Antrojo kėlinio pradžioje įsidrasino šeimininkai, kurie spurtavo net 12:4 bei vėl susigrąžino sau pirmaujančiųjų rolę (26:23). Susitikimas ir toliau vyko atkakliai ir permainingai. Nors prieš ketvirčio pabaigą dar minimaliu skirtumu pirmavo "A. Brazausko" gimnazistai, tačiau vėl Osvaldas Brazdžionis padedamas komandos draugų sužaidė puikią atkarpą puolime, ir po svečių spurto 0:7 prieš ilgąją pertrauką birštoniškiai priekyje (31:37).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmė artėti prie varžovų, o kėliniui įpusėjus rezultatas tapo lygus (44:44), vėliau (49:49). Vis tik, iniciatyva jau buvo šeimininkų pusėje. Nors svečiai stengėsi neatsilikti, tačiau "A. Brazausko" gimnazijos krepšininkai aikštėje jautėsi kiek užtikrinčiau ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo trapią dviejų taškų persvarą (56:54).

Lemiamas kėlinukas prasidėjo septyniais šeimininkų taškais, į kuriuos svečiai atsakė vienu taikliu tritaškiu (63:57). Osvaldas Brazdžionis ir Žygimantas Garmus pelnė po du taškus bei kiek priartino savo komandą prie varžovų (63:61). Dar viena šeimininkų atkarpa 7:2 leido jiems įgyti kiek tvirtesnę persvarą (70:63). Nors Osvaldas Brazdžionis pelnė du taškus su bauda, tačiau Paulius Pocius atsakė tritaškiu (73:66). Rungtynes dvitaškiu užbaigė Rokas Staknevičius (75:66).

Po susitikimo Birštono gimnazijos treneris Vidas Kapačinskas kaip visada buvo lakoniškas: "Šiandien mūsų komanda rungtynių pabaigoje pavargo ir pritrūko vieno žaidėjo. Varžovai paliko gerą įspūdį".

Kaišiadorių "A. Brazausko" gimnazijos vienas pagrindinių žaidėjų Ernestas Trišinas susitikimą komentavo: "Šiandieninę pergalę manau lėmė ne tai, jog gerai pataikėme iš toli, bet pagerėjusi gynyba. Nusprendėme gintis aikšte, stengėmės sustabdyti varžovų tritaškius metimus. Varžovai kaip visada kovoja, puikiai žaidžia jų lyderis Osvaldas Brazdžionis. Manau, nors jie nepateko į kitą etapą, tačiau "Iššūkio" taurėje turėtų laimėti, nes žaidžia tikrai gerai".

Kaišiadorių rajono "A. Brazausko" gimnaziją į pergalę vedė: Justinas Kursevičius 22 taškai (5 atk. kam), Antanas Aleksandravičius 15 taškų (5 atk. kam, 4 perimti kam), Paulius Pocius 13 taškų (7 atk. kam)

Birštono gimnazijos gretose išsiskyrė: Osvaldas Brazdžionis 34 taškai (10 atk. kam, 4 rez. perd), Žygimantas Garmus 14 taškų, Kęstutis Juškevičius 12 taškų (9 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

smaragdukas2012 balandžio 29 d., 11:36 val.

Nors tokia paguoda:)

elkas2012 balandžio 28 d., 22:25 val.

Logiškai mąstant, pirmi grupėje visvien likti turėtume mes, nes namuose druskininkiečius įveikėm 3 taškais. Būtent todėl po pralaimėjimo 2 taškais mes džiūgavome, nors varžovų sirgaliai priežasties greičiausiai nesuprato. :)

smaragdukas2012 balandžio 28 d., 17:34 val.

Eina sau..... Va čia tai žiauriu......Kaip gaila:(

Birštono gimnazija antrą kartą įveikė Žiežmarių gimnaziją (2012 balandžio 10 d., antradienis, 19:12 val.)Žiežmarių gimnazijai nepavyko pateikti akibrokšto prieš Kaišiadorių A.Brazausko gimnazistus (2012 balandžio 17 d., antradienis, 18:01 val.)"Pietryčių" pogrupio lyderių dvikovoje stipresnė buvo Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 17:51 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija nepasigailėjo "Žiežmarių" gimnazijos (2012 kovo 20 d., antradienis, 18:00 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" parklupdė dar vieną varžovą (2012 kovo 23 d., penktadienis, 18:03 val.)Biržų "Saulės" gimnazija iš Kaišiadorių išsivežė pergalę ir bilietą į finalą (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 17:31 val.)Birštono gimnazija pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 14:36 val.)Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija ketvirtame kėlinyje palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" iškovojo bronzos medalius "Basketnews.lt Lietuva" taurėje (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:02 val.)Vedama Osvaldo Brazdžionio "Birštono gimnazija" sutriuškino svečius iš Žiežmarių (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 17:57 val.)