REMZA & IRMCO vs VU KHF (89:76)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

''Remza & Irmco'' nugalėjo negausiai susirinkusius ''Vu Khf'' krepšininkus

2012 lapkričio 13 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 2990

Antradienį, lapkričio 13 dieną, Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Remza & Irmco'' ir svečių "Vu Khf" ekipų. Rungtynių pradžioje užtikrintai į priekį išsiveržė šeimininkai ir įgijo vienuolikos taškų persvarą, tačiau antrojo kėlinuko eigoje ši persvara sumažėjo iki vieno taško. Po ilgosios pertraukos daug sėkmingiau žaisti pradėjo šeimininkai , ko pasekoje prieš lemiamą ketvortį jie turėjo 11 taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje atkaklesni buvo "Remza & Irmco" krepšininkai, kurie sugebėjo palaužti varžovus ir iškovoti pergalę rezultatu 89:76.

Rungtynių pradžioje svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 5:1, tačiau netrukus šeimininkai pataikė tritaškį metimą sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos žaidė apylygiai ir po kelių minučių rezultatas tapo lygus. Toliau šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės, po kurių abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais ir skirtumas tarp jų išliko keturi taškai , tačiau Marius Šumlinskas pataikęs viena baudos metimą iš dviejų padidino komandas persvarą iki 5 taškų.Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir tik vienu dvitaškiu daugiau įmetę šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų, tačiau sėkmingo Vyčio Bulkevičiaus žaidimo dėka jis ištirpo iki dviejų taškų. Iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos "Vu Khf" dar sugebėjo surengti kelias sėkmingas atakas ir sumažinti atsilikimą iki minimumo.37:36

Po ilgosios pertraukos "Remza & Irmco" visiškai pasikeitė ir pradėję daug geriau gintis automatiškai pagerino ir puolimą, ko pasekoje pirmomis trečiojo kėlinuko minutėmis buvo surengtas spurtas 9:0, kurio dėka šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau Tadas Dudzevičius pelnę šešis taškus iš eilės ir šeimininkai įgijo 17 taškų pranašumą, o kėlinuko pabaigoje Vytis Bulkevičius pataikė du tolimus metimus ir sumažino rezultatą iki 11 taškų. Paskutiniosios rungtynių dalies pradžioje svečių žaidėjai surengė spurtą 8:0 ir sumažinę pranašumą nebekėlė abejonių dėl intrigos.Tačiau šeimininkai sėkmingai atakavo varžovų krepšį ir nutolo jau 13 taškų skirtumu.Kiek vėliau svečiai dar bandė kapstytis, tačiau tiek beviltiški tolimi metimai, tiek baudos metimai skriejo pro šalį, ko pasekoje "Remza & Irmco" krepšininkai galėjo džiaugtis iškovota pergale rezultatu 89:76.

Po pergalės nugalėtojų treneris Žilvinas Zakrasas kalbėjo : "Nepataikėm savo metimų , nesužaidėme savo gero žaidimo , bet džiaugiamės , kad laimėjom.

Pralaimėtojų ekipos treneris atsisakė komentuoti varžybas.

''Remza & Irmco'' : Marius Šumlinskas (29 tšk. 18 atk.kam. 5 rez.perd.) , Tadas Dudzevičius (19 tšk. 19 atk.kam.) , Arūnas Abromaitis ir Raimondas Baliūnas (12 atk.kam) po 11 tšk.

''Vu Khf'' : Vytis Bulkevičius (28 tšk.6 atk kam. 6 rez.perd.) , Marius Lukauskas 17 tšk. , Linardas Andrulis 11 tšk.

''Robotokų Armija'' nugalėjo ''Vu KHF'' ekipą ir keliauja į ketvirtfinalį (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:55 val.)''VU KHF'' įveikė ''Kauno Liberalus'' (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)Vyčio Bulkevičiaus vedini ''VU KHF'' pergalingai pradėjo aštunfinalį (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:02 val.)Emocingas rungtynes laimėjo ''Remza & Irmco'' ekipa (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:29 val.)Po labai įtemptos ir nervingos kovos pergalę šventė ''Troba'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)"Remza & Irmco" nugalėjo "Partizanus" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 00:14 val.)"Remza & Irmco" įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nugalėjo BC "Gazuotas pienas" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Remza & Irmco" iškovojo lengvą pergalę prieš "KMAIK & Brevitra" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)''Kauno Rami'' buvo per plauką nuo revančio "Remza & Irmco " ekipai (2013 vasario 19 d., antradienis, 23:41 val.)"Remza& Irmco" vos neišleido pergalės iš rankų (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)